Jackass 2.5 za darmo w Sieci

Jackass 2.5 za darmo w Sieci
Źródło zdjęć: © MTV

14.12.2007 13:30, aktual.: 14.12.2007 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmy Paramount Pictures Digital Entertainment oraz MTV New Media - producenci najnowszej części "Jackassa" - poinformowały, że film ten nie pojawi się w dystrybucji kinowej. Zamiast tego "Jackass 2.5" zadebiutuje w Internecie - co ważne, przez pewien czas będzie go można oglądać za darmo.

Oficjalna internetowa premiera filmu nastąpi już w przyszłym tygodniu. 19 grudnia pojawi się on w serwisie http://Blockbuster.jackassworld.com - od tego momentu przez dwa tygodnie będzie go można nieodpłatnie obejrzeć na stronie.

Kolejnym etapem dystrybucji ( jego rozpoczęcie planowane jest na koniec roku ) jest wprowadzenie "Jackassa 2.5" do serwisów typu wideo na żądanie ( vod ) oraz 'pay per view'. W tym samym czasie w amerykańskich sklepach ma się również pojawić wydanie DVD ( uzupełnione licznymi materiałami dodatkowymi ).

_ "Mamy zamiar trochę "potrząsnąć" klasycznym modelem rozpowszechnania filmów. Liczę na to, że ten eksperyment pozwoli nam udowodnić, że w Internecie można z sukcesami dystrybuować takie materiały" _ - zapowiada Tom Lesinski, szef Paramount Pictures Digital Entertainment.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)