IVOReader - darmowy sposób na słuchanie tekstów z komputera

IVOReader - darmowy sposób na słuchanie tekstów z komputera

IVOReader - darmowy sposób na słuchanie tekstów z komputera
Źródło zdjęć: © IVO Software
02.07.2010 10:47, aktualizacja: 04.07.2010 23:32

IVO Software zaprezentował IVONA MiniReader - pierwszy darmowy program komputerowy typu text reader, który pomaga wykorzystać potencjał syntezy mowy w codziennym życiu każdego z nas.

IVO Software zaprezentował IVONA MiniReader - darmowy program komputerowy typu text reader, który pomaga wykorzystać potencjał syntezy mowy w codziennym życiu każdego z nas.

Oprócz tego, że IVONA MiniReader jest programem bezpłatnym, jego główną zaletą, odróżniającą od pozostałych aplikacji tego typu, jest miniaturowy poręczny rozmiar. Może być stale włączony w komputerze i w dowolnym momencie odtworzyć na głos wybrany tekst zaznaczony we wszelkich aplikacjach lub w przeglądarkach internetowych.

Obraz
© (fot. IVO Software)

Dzięki programowi IVONA MiniReader czytanie (a w zasadzie słuchanie) tekstów, stron internetowych czy wiadomości e-mail staje się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Można z niego korzystać podczas pracy m.in. z pakietem Office, edytorem Word, przeglądarkami Internet Explorer i Mozilla FireFox.

Uzupełnieniem IVONA MiniReader są głosy trial syntezatora mowy IVONA w standardzie SAPI 5. Pełny IVONA MiniRedaer można pobrać bezpłatnie z oficjalnej strony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)