IVONA Reader - czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

IVONA Reader - czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

20.10.2009 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

IVO Software zaprezentowało nowy program typu text reader, który pomoże wykorzystać potencjał możliwości syntezatora mowy IVONA w codziennym życiu każdego z nas. Wszechstronny komputerowy lektor IVONA Reader odczyta dowolne teksty na domowych komputerach

IVONA Reader jest doskonałym uzupełnieniem uznanych na całym świecie głosów syntezatora mowy IVONA. Program wraz z głosami IVONA możemy użyć jako lektora. Najważniejszymi funkcjami programu są: tworzenie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych oraz nauka języków obcych - nie tylko na komputerze, ale także na przenośnych odtwarzaczach MP3, po zapisaniu do pliku dźwiękowego. Program integruje się z popularnymi aplikacjami: MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, iTunes i Skype. IVONA Reader posiada kilkadziesiąt dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań i potrzeb. Ze strony internetowej producenta www.ivona.com/reader można za darmo pobrać w pełni funkcjonalną wersję programu na licencji trial.

Obraz
© (fot. IVO Software)

IVONA Reader jest w stanie pracować z dowolnym tekstem na komputerze - od najprostszego edytora tekstu, przez przeglądarki internetowe, po zaawansowane bazy danych i arkusze kalkulacyjne. IVONA Reader współpracuje z każdym syntezatorem mowy w standardzie SAPI5. Jest dostępny w sklepie internetowym www.ivona.com, także w specjalnych promocyjnych pakietach w różnych konfiguracjach językowych z głosami IVONA. Do programu dołączona jest również kolekcja bezpłatnych e-booków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)