IVONA Reader - czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

IVONA Reader - czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

IVONA Reader - czytanie staje się jeszcze łatwiejsze
20.10.2009 14:25

IVO Software zaprezentowało nowy program typu text reader, który pomoże wykorzystać potencjał możliwości syntezatora mowy IVONA w codziennym życiu każdego z nas. Wszechstronny komputerowy lektor IVONA Reader odczyta dowolne teksty na domowych komputerach

IVONA Reader jest doskonałym uzupełnieniem uznanych na całym świecie głosów syntezatora mowy IVONA. Program wraz z głosami IVONA możemy użyć jako lektora. Najważniejszymi funkcjami programu są: tworzenie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych oraz nauka języków obcych - nie tylko na komputerze, ale także na przenośnych odtwarzaczach MP3, po zapisaniu do pliku dźwiękowego. Program integruje się z popularnymi aplikacjami: MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, iTunes i Skype. IVONA Reader posiada kilkadziesiąt dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań i potrzeb. Ze strony internetowej producenta www.ivona.com/reader można za darmo pobrać w pełni funkcjonalną wersję programu na licencji trial.

288770846380800147
© (fot. IVO Software)

IVONA Reader jest w stanie pracować z dowolnym tekstem na komputerze - od najprostszego edytora tekstu, przez przeglądarki internetowe, po zaawansowane bazy danych i arkusze kalkulacyjne. IVONA Reader współpracuje z każdym syntezatorem mowy w standardzie SAPI5. Jest dostępny w sklepie internetowym www.ivona.com, także w specjalnych promocyjnych pakietach w różnych konfiguracjach językowych z głosami IVONA. Do programu dołączona jest również kolekcja bezpłatnych e-booków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)