iPhone jako granat

iPhone jako granat

iPhone jako granat
26.01.2009 16:42

Program studia High Gloss jest obecnie jednym z
najpopularniejszych produktów dostępnych w App Store. Sound Grenade
można dostać w e-sklepie Apple za darmo, aczkolwiek trzeba się
pośpieszyć, bo niedługo deweloper planuje wprowadzenie opłat za program

*Okazuje się, że żeby stworzyć popularną aplikację dla iPhone’a nie trzeba wcale długo myśleć. Podobno twórca programu Sound Grenade (Granat dźwiękowy) pracował nad produktem… 20 minut. *
Jednak nie czas poświęcony na stworzenie aplikacji się liczy, ale pomysł. Program studia High Gloss jest obecnie jednym z najpopularniejszych produktów dostępnych w App Store. Sound Grenade można dostać w e-sklepie Apple za darmo, aczkolwiek trzeba się pośpieszyć, bo niedługo deweloper planuje wprowadzenie opłat za program.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta – na ekranie iPhone’a pojawia się obrazek granatu i przycisk „Activate”. Po jego kliknięciu Sound Grenade wydaje przenikliwy, nieprzyjemny dźwięk, który może być prawdziwą torturą dla bardziej wrażliwych osób. Po podłączeniu iPhone’a do zewnętrznych głośników efekt jest jeszcze bardziej nieprzyjemny. Aplikacja studia High Gloss jest dostępna w App Store ledwie od paru dni, a już została doceniona przez ponad 250 tysięcy osób. Czekamy na prawdziwe granaty dla iPhone’a – to dopiero będzie rozrywka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)