iPad 2 trafił do oferty Orange

iPad 2 trafił do oferty Orange

iPad 2 trafił do oferty Orange
17.08.2011 15:28

Orange zapowiedział poszerzenie listy krajów, w których będzie dostępny iPad 2 z Wi-Fi i 3G. Najnowszy tablet firmy Apple będzie można kupić w salonach Orange także w Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Polsce, Portugalii, Hiszpanii i Szwajcarii. Do tej pory Orange oferował już iPada 2 we Francji i Wielkiej Brytanii.

iPad 2 druga generacja rewolucyjnego urządzenia firmy Apple. Charakteryzuje się zupełnie nowym wzornictwem i nowymi możliwościami. Jest o 33. cieńszy i 15% lżejszy od swojego poprzednika. iPad 2 jest wyposażony w doskonały, podświetlany diodami LED, ekran LCD o przekątnej 9,7-cala oraz nowy dwurdzeniowy procesor A5, oferujący niezrównaną wydajność oraz oszałamiające efekty graficzne. Urządzenie posiada dwa aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania wideo (przedni do pracy z aplikacjami FaceTime i PhotoBooth oraz tylny, który może rejestrować obraz z rozdzielczością HD 720p). Mimo zmniejszonych wymiarów i wagi oraz większej wydajności i szybkości działania, urządzenie nadal oferuje do 10 godzin pracy na baterii*.

Obraz
© (fot. Apple)

- „Cieszy nas, że iPad 2 pojawi się w 120. salonach Orange, gdzie będzie sprzedawany w specjalnych strefach obsługiwanych przez wykwalifikowany personel, który pomoże klientom zapoznać się z urządzeniem i wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do ich potrzeb” – mówi Cynthia Gordon, wicedyrektor działu Mobile Partnerships w Orange. – „Nasza szerokopasmowa, powszechnie dostępna sieć 3G zapewni klientom wysoki komfort i elastyczność użytkowania nowego iPad’a. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że wprowadzenie tego urządzenia do oferty Orange będzie ogromnym sukcesem”.

Szczegółowe informacje dotyczące ceny i terminu dostępności iPad’a w poszczególnych krajach będą dostępne wkrótce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.orange.com a w najbliższym czasie również na www.orange.pl

_ * - Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od ustawień urządzenia, sposobu jego wykorzystania i innych czynników. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)