Intel Labs prezentują przyszłość doświadczeń użytkowników komputerów

Intel Labs prezentują przyszłość doświadczeń użytkowników komputerów

Intel Labs prezentują przyszłość doświadczeń użytkowników komputerów
Źródło zdjęć: © Intel
13.09.2010 14:07

W przeddzień Intel Developer Forum Intel Labs zorganizowały konferencję prasową, aby omówić bieżące prace badawcze oraz przyszłość doświadczeń użytkowników technologii.

Tworzenie doświadczeń technologicznych, których ludzie zapragną w przyszłości, zaczyna się od zrozumienia tego, co użytkownicy kochają dziś w swoim codziennym życiu. Podczas pierwszej prezentacji Genevieve Bell, specjalistka i dyrektor Intela ds. badań nad interakcjami i doświadczeniami, omówiła podejście, jakie przyjął jej zespół w celu stworzenia wrażeń, które napędzą następną falę postępu technologicznego. Dr Bell zademonstrowała, jak rzeczywisty świat inspiruje innowacje, które pozwolą zaadaptować przyszłe technologie do naszego stylu pracy i życia.

Zaprezentowano Experience Technology Lab, działające w ramach projektu badającego interakcje i doświadczenia użytkowników prowadzonego przez Intel Labs. Założone niedawno w celu stworzenia technologii tworzących trzon nowej generacji doświadczeń użytkowników, Experience Technology Lab wciela w życie funkcjonalne i łatwe w użyciu sposoby korzystania z technologii komputerowych poprzez innowacje technologiczne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)