Ingress - gra rzeczywistości rozszerzonej doczekała się polskiej wersji

Ingress - gra rzeczywistości rozszerzonej doczekała się polskiej wersji
Źródło zdjęć: © chip.pl

07.05.2015 09:39, aktual.: 07.05.2015 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niantic Labs, start-up spod szyldu Google, wydał dziś lokalizację Ingress w sześciu językach. Popularna gra staje się tym samym bardziej przystępna dla nowych agentów, a weteranom oferuje możliwość grania w języku ojczystym. Oprócz wersji angielskiej i japońskiej od dziś dostępne są także wersje: polska, niemiecka, francuska, włoska, rosyjska i portugalska.

Ingress to zupełnie nowe przeżycie dla graczy. Różne miejsca na całym świecie stają się interaktywną częścią gry, skrywając tajemnice, intrygi i przygody. Dzięki technologii GPS oraz Google Maps, gracze odkrywają otaczającą ich okolicę w zupełnie nowy sposób w poszukiwaniu ukrytych portali, przez które do naszego świata przedostaje się tajemnicza energia.

Regularnie na całym świecie odbywają się tzw. Anomalie, czyli wydarzenia przyciągające tysiące graczy, którzy - zrzeszeni w jednej z dwóch frakcji - walczą przeciwko sobie o przejęcie kontroli nad danym obszarem. Wynik każdej Anomalii ma wpływ na dalszy bieg gry. Kolejne wydarzenie będzie miało miejsce 30 maja w Bratysławie.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Wiedźmin 3 będzie zabezpieczony przed piratami

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)