Trwa ładowanie...
d1fc7dw

IFA 2018. Stary gramofon obsłużysz smartfonem dzięki Fibaro

IFA 2018. Polska firma Fibaro pokazała "implant" dzięki, któremu wiele analogowych urządzeń będzie można obsłużyć przez smartfona. Wystarczy wyobraźnia i odrobina umiejętności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IFA 2018. Fibaro Implant
IFA 2018. Fibaro Implant (WP.PL, Fot: Bolesław Breczko)
d1fc7dw

Fibaro to polska firma z branży "Smart home". Specjalizuje się w bezprzewodowych systemach, które można założyć już po wykończeniu domu. Dzięki Fibaro dom typu "smart" można zrobić nawet z PRL-owskiego mieszkania.

dav WP.PL
dav (WP.PL, Fot: Bolesław Breczko)

Zobacz też: IFA 2018.Cupcooler, czyli schładacz do napojów

d1fc7dw

Trend inteligentnych domów rozwija się coraz szybciej. Wielu producentów sprzętu umożliwia dołączanie ich urządzeń do inteligentnych sieci. Jednak nie dało się tego zrobić ze starszymi, analogowymi urządzeniami. Do teraz. Na targach IFA 2018 w Berlinie Fibaro zaprezentowało produkt o nazwie Implant.

Zobacz też: IFA 2018. Najlżejszy i najcieńszy laptop na świecie od Acera

Fibaro Implant, należy wmontować w obudowę urządzenia, które chcemy podłączyć do inteligentnej sieci. Potrzeba do tego odrobiny wiedzy. Implant trzeba podłączyć do odpowiednich przycisków i kontrolek (jeden Implant obsługuje trzy przyciski). Urządzenie następnie łączy się z aplikacją przez, którą można je dowolnie skonfigurować. W ten sposób nawet 20-letni pralka Frania może stać się "inteligentna".

Zobacz też: IFA 2018. Twój pies ma fajniejsze zabawki od ciebie

d1fc7dw

Podziel się opinią

Share
d1fc7dw
d1fc7dw
Więcej tematów