IFA 2018. Stary gramofon obsłużysz smartfonem dzięki Fibaro

IFA 2018. Stary gramofon obsłużysz smartfonem dzięki Fibaro

IFA 2018. Stary gramofon obsłużysz smartfonem dzięki Fibaro
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko
01.09.2018 19:42

IFA 2018. Polska firma Fibaro pokazała "implant" dzięki, któremu wiele analogowych urządzeń będzie można obsłużyć przez smartfona. Wystarczy wyobraźnia i odrobina umiejętności.

Fibaro to polska firma z branży "Smart home". Specjalizuje się w bezprzewodowych systemach, które można założyć już po wykończeniu domu. Dzięki Fibaro dom typu "smart" można zrobić nawet z PRL-owskiego mieszkania.

Obraz
© WP.PL | Bolesław Breczko

Trend inteligentnych domów rozwija się coraz szybciej. Wielu producentów sprzętu umożliwia dołączanie ich urządzeń do inteligentnych sieci. Jednak nie dało się tego zrobić ze starszymi, analogowymi urządzeniami. Do teraz. Na targach IFA 2018 w Berlinie Fibaro zaprezentowało produkt o nazwie Implant.

Fibaro Implant, należy wmontować w obudowę urządzenia, które chcemy podłączyć do inteligentnej sieci. Potrzeba do tego odrobiny wiedzy. Implant trzeba podłączyć do odpowiednich przycisków i kontrolek (jeden Implant obsługuje trzy przyciski). Urządzenie następnie łączy się z aplikacją przez, którą można je dowolnie skonfigurować. W ten sposób nawet 20-letni pralka Frania może stać się "inteligentna".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)