IFA 2012: Beko przedstawia linię produktów kuchennych "Beko CAST"

IFA 2012: Beko przedstawia linię produktów kuchennych "Beko CAST"

IFA 2012: Beko przedstawia linię produktów kuchennych "Beko CAST"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.09.2012 20:40

Marka Beko na tegorocznych targach IFA zaprezentowała linię produktów o nazwie „Beko CAST”. Linia produktów powstała w wyniku współpracy ze architekt i projektantką, Patricią Urquiola. W specjalnie zaprojektowanej sali wystawienniczej można było oglądać połączenie urządzeń AGD z unikalną koncepcją projektową. Projekt objął głównie piekarniki, okapy i płyty grzewcze, które mają swoją oficjalną premierę na targach IFA.

Kolekcja kuchenna „Beko CAST Line”. składa się z trzech alternatywnych i zintegrowanych linii produktowych obejmujących okapy, płyty grzewcze i piekarniki zaprojektowane przez Patricię Urquiola. Tworząc koncepcję dla Beko, po raz pierwszy zajęła się ona projektowaniem sprzętów dla domu. Szczególnym wyzwaniem w tej współpracy była konieczność opakowania technologii w taki sposób, aby nie ograniczać funkcjonalności urządzeń.

_ „Głównym pomysłem tej koncepcji było stworzenie linii, która będzie współczesna, pozbawiona przesadnych elementów designerskich, nie zimna, daleka od standardowych rozwiązań oraz elastyczna w wykorzystaniu na różnych rynkach charakteryzujących się innowacjami technicznymi i dobrą wydajnością. Moja szczególna filozofia projektowa dla Beko polegała na pracy nad innowacyjnością, technologią i wynikami, które miały być wygodnie „ubrane” i mogły być wykorzystywane na różne sposoby. Projekt nie mógł być pretensjonalny ani trudny w użyciu, a produkty powinny sprawdzać się równie dobrze w codziennym zastosowaniu jak i od święta.” _ –. wyjaśnia Patricia Urquiola.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Linia produktów „Beko CAST”. została przedstawiona publiczności po raz pierwszy przy okazji targów IFA, w salonie o powierzchni 45m² zaprojektowanym i wyposażonym specjalnie przez Patricię Urquiola. Produkty nowej linii projektowej „Beko CAST” będą dostępne w 2013 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)