Hyundai VK740 - czajnik elektryczny z regulacją temperatury

Hyundai VK740 - czajnik elektryczny z regulacją temperatury

Hyundai VK740 - czajnik elektryczny z regulacją temperatury
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.11.2013 13:56

Czajnik elektryczny może służyć nie tylko do gotowania wody, ale także do jej podgrzewania. W nowym czajniku marki Hyundai możemy wybrać temperaturę, do której chcemy podgrzać płyn.

*Czajnik elektryczny może służyć nie tylko do gotowania wody, ale także do jej podgrzewania. W nowym czajniku marki Hyundai możemy wybrać temperaturę, do której chcemy podgrzać płyn. Funkcja ta może się przydać, jeśli jesteśmy smakoszami herbaty, ponieważ różne jej gatunki wymagają innej temperatury wody do przygotowywania naparu. Niektóre herbaty tracą swój niepowtarzalny aromat, gdy zaleje się je wrzątkiem. Za pomocą jednego przycisku możemy ustawić temperaturę wody na 60, 70, 80, 90 lub 100 stopni Celsjusza. *

Regulacja temperatury to również ułatwienie dla rodziców małych dzieci, którzy przygotowują swoim pociechom mleko modyfikowane lub kaszkę błyskawiczną (choć w tym przypadku najwygodniejsza byłaby możliwość ustawienia czajnika na 4. stopni Celsjusza).

O temperaturze wody w czajniku VK74. informuje kolorowa dioda LED. Model ten, oprócz regulacji temperatury, może także podtrzymywać ją przez dwie godziny. Izolacja termiczna działa tu podobnie jak w termosie. Moc urządzenia wynosi 2000 W, a pojemność 1,7 l.

Cena: 100 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)