Hybrydowy tuner Asusa na PCI-Express

Hybrydowy tuner Asusa na PCI‑Express

Hybrydowy tuner Asusa na PCI-Express
Źródło zdjęć: © Asus
26.08.2008 16:00, aktualizacja: 26.08.2008 22:16

ASUS My Cinema-EHD2-100/PT/FM/AV/RC to najnowsza karta telewizyjna tajwańskiego producenta, która wzbogaciła jego ofertę. Urządzenie to hybrydowe rozwiązanie pozwalające na odbiór zarówno cyfrowych jak i analogowych sygnałów.

My Cinema-EHD2-100/PT/FM/AV/RC oferuje sprzętowe wsparcie dla MPEG2 i przeznaczony jest do montażu w obudowie komputera PC - korzysta z magistrali PCI-Express x1. Urządzenie pozwala na oglądanie/nagrywanie cyfrowych ( DVB-T ) lub analogowych ( PAL ) programów telewizyjnych ( możliwe jest nagrywanie dwóch sygnałów jednocześnie ). Użytkownicy otrzymali ponadto do dyspozycji ułatwiający obsługę pilot zdalnego sterowania oraz funkcje PBP ( picture beside picture ) i PIP ( picture in picture ).

Obraz
© Dual Hybrid TV (fot. Asus)

Parametry urządzenia:

System TV: cyfrowy ( DVB-T ) lub analogowy ( PAL ),
Magistrala: PCI-Express x1,
Załącza: cyfrowe wejście TV/ FM, analogowe wejście TV, wejście czujnika podczerwieni, Video-in & Audio-in,
Oprogramowanie pozwalające na: oglądanie i nagrywanie TV analogowej i cyfrowej, nagrywanie materiału wideo, edycja oraz wypalanie na płytach DVD/VCD, słuchanie radia FM oraz muzyki, odtwarzanie i nagrywanie dysków DVD/VCD, zarządzanie materiałami wideo oraz zdjęciami.

Niestety cena tunera nie została podana. Więcej na jego temat można znaleźć na witrynie producenta. - http://www.asus.com/news_show.aspx?id=12463

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)