Huragan Ciara szaleje. Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Wielkiej Brytanii [Zobacz zdjęcia]

Huragan Ciara szaleje. Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Wielkiej Brytanii [Zobacz zdjęcia]

Huragan Ciara szaleje. Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Wielkiej Brytanii [Zobacz zdjęcia]
Źródło zdjęć: © Youtube.com
10.02.2020 15:45

Huragan Ciara stanowi zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia. Przekonali się o tym mieszkańcy Brentwood w Wielkiej Brytanii, gdzie samochód wpadł do dziury na jednej z tamtejszych ulic. W związku z niebezpieczeństwem zarządzono ewakuację sześciu budynków.

Jak poinformowały lokalne media, szalejący huragan Ciara był bezpośrednią przyczyną zawalenia się fragmentu jednej z ulic w brytyjskim hrabstwie Essex. W poniedziałek rano, w miejscowości Brentwood doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Do wyżłobionej w jezdni dziury wpadł samochód marki Toyota. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

- Słychać było ogromny huk. Na początku myśleliśmy z żoną, że to zwykły wypadek samochodowy. Później zobaczyliśmy straż pożarną, która wyciąga auto z dziury w drodze - relacjonował jeden z mieszkańców domu przy Hatch Road.

Poniżej zdjęcia, które świadkowie zdarzenia oraz dziennikarze umieścili w sieci.

Załoga straży pożarnej pracowała na miejscu przez około dwie godziny. W związku z niebezpiecznym zdarzeniem, służby hrabstwa Essex podjęły decyzję o ewakuacji mieszkańców z sześciu pobliskich domów. Straż poinformowała, że trwa dochodzenie, które ma wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

Huragan Ciara sieje ogromne spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Ulewy oraz potężne wiatry w dużym stopniu utrudniają transport lądowy i powietrzny. Z powodu orkanu odwołano już dziesiątki lotów. Doszło także do kilku niebezpiecznych incydentów. Jeden z samolotów aż 20 razy okrążył lotnisko, zanim bezpiecznie wylądował.

Niebezpieczny niż Ciara dotarł również do Polski. Nad naszym krajem szaleją wichury, których prędkość przekracza 110 km/h.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)