Huawei z lepszą gwarancją w Polsce

Huawei z lepszą gwarancją w Polsce

Huawei z lepszą gwarancją w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.10.2015 14:13, aktualizacja: 05.10.2015 15:04

Dobra wiadomość dla użytkowników smartfonów firmy Huawei. Producent wprowadza przyjazną i wygodną gwarancyjną usługę serwisową door-to-door.

W pierwszej fazie wprowadzania nowego standardu obsługi obejmować ona będzie swoim zakresem smartfony z linii P8 i P8 lite, a w najbliższych miesiącach rozszerzona zostanie o kolejne modele urządzeń z portfolio producenta.

W przypadku wystąpienia awarii, należy skontaktować się z infolinią serwisową Huawei i zgłosić problem. Huawei na swój koszt wyśle kuriera po odbiór uszkodzonego smartfona i po dokonaniu naprawy, odeśle go z powrotem pod wskazany adres.

Wprowadzenie usługi gwarancyjnej door-to-door to inicjatywa mająca na celu podnoszenie poziomu obsługi posprzedażowej. W maju br., wraz z wprowadzeniem na polski rynek smartfona Huawei P8. producent wydłużył standardowy okres gwarancji na ten model z 24 do 36 miesięcy. Dodatkowo, przez pierwsze trzy miesiące od zakupu P8, wszystkie naprawy związane z mechanicznym uszkodzeniem wyświetlacza realizowane są bezpłatnie.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)