Huawei: w porównaniu z Samsungiem i Xiaomi nasz jest największy

Huawei: w porównaniu z Samsungiem i Xiaomi nasz jest największy

Huawei: w porównaniu z Samsungiem i Xiaomi nasz jest największy
Źródło zdjęć: © WP.PL
Bolesław Breczko
03.12.2018 15:40, aktualizacja: 04.12.2018 17:31

Huawei otwiera pierwszy w Polsce, i w tej części Europy, własny brand store. Znajduje się zaraz obok sklepów Samsunga i Xiaomi. Huawei mówi, że nie ogląda się na konkurencje, ale jednocześnie ich sklep jest największy.

227 metrów kwadratowych, 12 sprzedawców i 6 serwisantów będzie miał brand store Huawei w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Będzie tu można znaleźć pełny asortyment marki, porozmawiać z infuencerami, skorzystać z usług concierge (np. skonfigurować telefon), spotkać się z ambasadorem Huawei, a może nawet kupić produkt z linii Porsche Design.

Oficjalne otwarcie sklepu dla klientów zaplanowane jest na 15 grudnia. Wtedy też dostępnych będzie aż 12 różnych promocji, a także oferty dla najszybszych klientów. 15 grudnia w brand storze Huawei mają być też ambasadorowie marki, jednym z nich jest Robert Lewandowski, więc można przewidywać iście huczne otwarcie.

Obraz
© WP.PL

Na półtora tygodnia przed oficjalnym otwarciem miała miejsce impreza dla mediów. Szefowie Huaweia w Polsce i Europie opowiadali o tym, jak ważnym rynkiem jest dla nich Polska, a Robert Lewandowski mówił o swoich ulubionych funkcjach Mate 20 Pro.

Obraz
© WP.PL

Sklep Huawei w Arkadii umieszczony jest zaraz obok sklepów Samsunga i Xiaomi. Odpowiadając na moje pytanie szef Huaweia na Europę środkowo-wschodnią i kraje nordyckie, Wang Yanming powiedział, że chociaż szukali odpowiedniej lokacji aż dwa lata, to nie oglądali się na konkurencję. Czy taka bliskość trzech sklepów, to zatem czysty przypadek? Nigdy oficjalnie się tego nie dowiemy. Pomimo, że Huawei nie ogląda się na konkurencję, to wie sporo o jej sklepach. Zapytany przez mnie o to, kto ma największy sklep szef sprzedaży w Polsce odpowiedział, że właśnie Huawei.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)