Huawei P30 Pro to prawdziwe cudo. Niewiarygodne, że smartfon potrafi zrobić takie zdjęcia

Huawei P30 Pro to prawdziwe cudo. Niewiarygodne, że smartfon potrafi zrobić takie zdjęcia

Huawei P30 Pro to prawdziwe cudo. Niewiarygodne, że smartfon potrafi zrobić takie zdjęcia
Źródło zdjęć: © WP.PL | Bolesław Breczko
Bolesław Breczko
27.03.2019 15:39, aktualizacja: 27.03.2019 23:34

Nie wierzyłem w zapowiedzi Huawei i obiecywane możliwości nowego P30 Pro. "5-krotny zoom optyczny i 50-krotny cyfrowy? To niemożliwe w smartfonie" - myślałem. A potem sam sprawdziłem. Ani ja, ani moi znajomi nie mogliśmy wyjść w zachwytu.

Huawei P30 to najnowsze modele chińskiej firmy. Zeszłoroczne P20 Pro zrobiło furorę - teraz jest jeszcze lepiej. Miron z Komórkomanii jest zachwycony po pierwszych godzinach z P30 Pro w ręku.

Możliwość peryskopowego teleobiektywu w Huawei P30 Pro są niesamowite. I szczerze mówiąc, wcale się nie zdziwię, jeśli ludzie, którzy nie doświadczyli tego na własne oczy, nie uwierzą w zdjęcia publikowane w internecie.

5-krotny zoom optyczny oferuje zdjęcia bez utraty jakości. To totalna rewolucja w smartfonowej fotografii, gdzie mogliśmy liczyć na maksymalnie dwukrotne zbliżenie optyczne. Już samo to wystarczyło by, żeby P30 Pro pozamiatał konkurencję. Ale to nie wszystko.

Powyższe zdjęcia robiłem z użyciem statywu

Nowy smartfon chińskiego producenta oferuje też 50-krotny zoom cyfrowy. Oczywiście takie zdjęcie traci sporo na jakości, ale sama możliwość takiego przybliżenia jest niesamowita. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2] Źródło zdjęć: © WP

Huawei P30 Pro zaskoczył mnie jak chyba żaden inny smartfon do tej pory. Chińczycy zdecydowanie wysunęli się na pozycję lidera innowacyjności w branży smartfonów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (122)