HTC Touch Cruise, telefon podróżnika

HTC Touch Cruise, telefon podróżnika
Źródło zdjęć: © HTC

13.11.2007 10:40, aktual.: 13.11.2007 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC Touch Cruise™ - trzeci produkt z rodziny HTC Touch i
pierwszy z wbudowanym odbiornikiem GPS. Podobnie jak pozostałe
popularne modele HTC Touch™ i HTC Touch Dual™, nowy HTC Touch Cruise
obsługuje protokół bezprzewodowy 3G-HSDPA

Podróżujący użytkownicy będą mogli łatwo skorzystać z funkcji nawigacyjnych HTC Touch Cruise dzięki technologii HTC TouchFLO, umożliwiającej dotykowe przesuwanie obrazu i przeglądanie stron internetowych, wiadomości i list kontaktów. TouchFLO umożliwia również przeglądanie zdjęć za pomocą kontrolek ekranowych, a także powiększanie i obracanie obrazów jedną ręką.

Touch Cruise to stylowy i elegancki produkt podkreślający zaangażowanie HTC w innowacyjne urządzenia z obsługą dotykową. Ekran startowy HTC Home daje łatwy dostęp do poczty elektronicznej, smsów, kalendarza i kontaktów, a także informuje o pogodzie i prognozach dla setek miast na całym świecie. Dzięki technologii dotykowej wystarczy przesunąć palcem po ekranie, aby uruchomić animowany, trójwymiarowy interfejs składający się z trzech ekranów: Kontakty, Media i Aplikacje. Interfejs można obracać ruchami palca, co ułatwia dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji.

Nowy Touch Cruise obsługuje bardzo szybki protokół HSDPA/3.5G a także Wi-Fi i Bluetooth, ułatwiając łączność w wielu typach sieci. Ekran o przekątnej 2,8 cala doskonale sprawdza się w odtwarzaniu multimediów, ponieważ urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile 6, a wbudowany Windows Media Player idealnie obsługuje muzykę i filmy.

Cruise wykorzystuje mapy i rozwiązania nawigacyjne firmy TomTom. Inne funkcje urządzenia to 3-megapikselowy aparat fotograficzny z automatyczną regulacją ostrości, radio UKF i czytnik kart Micro SD.. Urządzenie będzie dostępne zarówno w sklepach detalicznych jak i w sieci sprzedaży HTC bez karty SIM w cenie około 2279 zł brutto (z VAT).

Najważniejsze dane techniczne:
· Chipset Qualcomm 7200
· Wbudowany odbiornik GPS
· Mapy TomTom
· Procesor 400MHz
· Interfejs TouchFLO
· 256MB/128 MB ROM/RAM
· Wi-Fi
· Bluetooth 2.0
· GSM/ EDGE/UMTS/HSDPA do 3.6Mbps
· Ekran dotykowy 2.8 cala QVGA
· Radio UKF
· Czytnik kart Micro SD
· Windows Mobile 6.0
· HTC Home screen

Strona producenta »

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)