HTC inwestuje w Saffron Digital

HTC inwestuje w Saffron Digital

HTC inwestuje w Saffron Digital
10.02.2011 00:05, aktualizacja: 10.02.2011 08:24

HTC zainwestował w londyńską firmę Saffron Digital, czołowego dostawcę cyfrowych multimediów. HTC inwestycję traktuje jako szansę na wejście do kolejnych sektorów mobilnego rynku, takich jak gry i muzyka

W ostatnim roku Saffron Digital odniosła sukces wykorzystując swoje innowacyjne technologie w produktach i usługach firm, takich jak: HTC, LG, Paramount Digital Entertainment, Sony Ericsson, T-Mobile i Nokia w Europie oraz Samsung w USA. By zapewnić klientom najlepszą jakość odtwarzanego wideo w szerokiej gamie produktów, firma zawarła partnerstwo z czołowymi firmami w branży, jak Microsoft i Widevine.

Obraz
© (fot. Jupiter Images)

Saffron Digital będzie kontynuowała dostarczanie usług dla firm trzecich, do których należą producenci urządzeń, operatorzy komórkowi, dostawcy treści w 2. krajach. Siedziby główne firmy pozostaną w Londynie i Los Angeles a kadra zarządzająca nie zmieni się.

Saffron Digital znajduje się na liście Deloitte Technology Fast 50 i Technology Fast 500 EMEA for 2010 i otrzymała nagrodę Best Video Service Provider przyznawaną przez Mobile Entertainment.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)