HP razem z Universal Music Group uruchamia platformę HP Connected Music

HP razem z Universal Music Group uruchamia platformę HP Connected Music

HP razem z Universal Music Group uruchamia platformę HP Connected Music
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.11.2012 16:28, aktualizacja: 13.11.2012 08:28

HP we współpracy z Universal Music Group stworzyło unikalną platformę HP Connected Music. Platforma ta oferuje wyjątkowe treści muzyczne i dostępna jest na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Platforma obecna jest we wszystkich nowych komputerach HP z systemem Windows 8 sprzedawanych w rejonie EMEA, czyli także w Polsce.

Z tej okazji 9 listopada HP zorganizowało w Warszawie ekskluzywny, zamknięty koncert brytyjskiego duetu Hurts, tylko dla fanów i gości specjalnych HP. Kilka dni wcześniej w Paryżu goście HP z całej Europy mogli obejrzeć prywatny występ zespołu No Doubt. Paryski koncert No Doubt i warszawski koncert duetu Hurts, to pierwsze wydarzenia z całego cyklu prywatnych imprez zaplanowanych przez HP we współpracy z artystami Universal Music w Europie.

HP ENVY TouchSmart 4 dostarczany będzie z najnowszymi procesorami Intela, napędami dyskowymi SSD oraz tymi samymi technologiami, które są dostępne w ultrabooku HP Spectre XT TouchSmart. Jest także wyposażony w technologie HP, takie jak HP CoolSense, HP Imagepad, HP ProtectSmart, HP TrueVision HD Webcam i HP Connected Photo.

Obok komputerów przenośnych HP pokazało także ciekawy komputer stacjonarny typu all-in-one: HP ENVY 23 Touchsmart. Komputer jest oczywiście przeznaczony do pracy z systemem operacyjnym Microsoft Windows 8. AIO zapewnia bardzo dużą wydajność i jest w stanie rozpoznać aż do 10 palców na ekranie, co pozwala na bardzo dokładne sterowanie praktycznie każdą aplikacją, jak i samym komputerem.

Obraz
© HP ENVY 23 Touchsmart (fot. Materiały prasowe)

ENVY 23 ma ekran HD o przekątnej 58,4 cm (23”) i będzie dostarczany z najnowszymi procesorami Intel, opcjonalną technologię ExpressCache, dyski SSD oraz do 3 terabajtów pamięci masowej. Opcja ExpressCache SSD zauważalnie przyspiesza uruchamianie komputera i aplikacji wpływajać na szybkość uruchamiania się komputera, czy też wbzudzania ze stanu uśpienia.
ENVY 23 jest standardowo wyposażony w technologię Beats Audio oraz rozwiązania HP, takie jak kamera internetowa HP HD TrueVision i program HP Connected Photo. Cena komputera zaczyna się *od 4599 zł. *

_ „Klienci pragną mieć dostęp do doskonałej rozrywki na swoich urządzeniach. HP wie, że komputery stały się obecnie sercem przemysłu rozrywkowego, pozwalając użytkownikom tworzyć, odtwarzać i udostępniać innym ulubioną zawartość” _ - powiedział Eric Cador, Wiceprezes i Dyrektor Generalny w dziale Printing and Personal Systems Group HP w regionie EMEA. _ „Dzięki współpracy z Universal Music możemy wykorzystać nasze innowacyjne systemy hybrydowe (notebooki i komputery stacjonarne) z Windows 8, aby zapewnić klientom jedyne w swoim rodzaju możliwości słuchania muzyki i dostęp do najpopularniejszych wykonawców na świecie”. _

_ „Ta innowacyjna współpraca zapewni nowym grupom odbiorców doskonały komfort korzystania z naszej oferty. Dzięki technologii HP mamy nadzieję nawiązać kontakt z fanami muzyki zarówno z rynków wysoko rozwiniętych, jak i nowych obszarów, na których legalne, cyfrowe usługi muzyczne nie były dotąd dostępne” _ - dodał Olivier Robert-Murphy, globalny szef działu ds. nowej działalności gospodarczej w Universal Music Group.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)