HoMedics Restore - sterylizuje wodę promieniami UV

HoMedics Restore - sterylizuje wodę promieniami UV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.07.2013 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Systemy filtracji są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, których nie zadowala jakość wody płynącej z kranu. Jednak tradycyjne dzbanki filtrujące, pomimo tego, że mogą być używane wielokrotnie, nie gwarantują usunięcia wszystkich zanieczyszczeń. Producenci systemu filtracji Restore zapewniają, że ich dzbanek wyłapie to, czego konkurencja nie potrafi.

Tak jak i zwykłe dzbanki filtrujące, tak i HoMedics Restore potrafi oczyścić wodę z chloru, metali ciężkich i wszystkich zanieczyszczeń widocznych gołym okiem. Dodatkowo jednak na dnie urządzenia zamontowano lampę UV, której światło pozwala pozbyć się także bakterii i wirusów. Producent zapewnia, że Restore zabija 99 procent zarazków zawartych w wodzie.

Ze względu na to rozwiązanie, HoMedics Restore potrzebuje stałego podłączenia do zasilania, tak więc nie jest urządzeniem tak mobilnym, jak zwykłe dzbanki filtrujące. Raczej nie skorzystamy z niego na biwaku.

Niestety opisywany dzbanek nie nadaje się do mycia w zmywarce - ewentualny nabywca będzie więc musiał czyścić je ręcznie.

Cena - około* 200 złotych*.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)