ycipk-481cox

Hiszpania. Katastrofa samolotu i helikoptera - w wyniku zderzenia zginęło 7 osób [WIDEO]

7 osób zginęło, kiedy samolot zderzył się ze śmigłowcem nad hiszpańską wyspą Majorka. Wśród ofiar są także dzieci, ale tożsamości ofiar wciąż nie udało się zidentyfikować. Zdjęcia wraków pojawiły się sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katastrofa samolotu i helikoptera na Majorce
Katastrofa samolotu i helikoptera na Majorce (Youtube.com)
ycipk-481cox

Wczoraj, 25 sierpnia, doszło do wypadku, w którym helikopter zderzył się z niewielkim samolotem tuż nad Majorką. Do zderzenia doszło nad szpitalem Inca ok. 13:36. Hiszpańskie służby ratunkowe poinformowały, że 7 osób poniosło śmierć w wyniku wypadku. Wśród ofiar jest dwójka dzieci.

"Wszyscy na pokładzie dwóch maszyn - dwóch w samolocie i pięciu w helikopterze - zginęli w katastrofie" - powiedział rzecznik hiszpańskiej policji. Trwa identyfikacja ofiar. Zdjęcia wraków samolotu i helikoptera udostępniono w sieci.

ycipk-481cox

Serwis CGTN dodatkowo udostępnił wideo z miejsca wypadku:

Władze poinformowały, że helikopter został zarejestrowany w Niemczech i należał do floty obsługiwanej przez firmę Rotorflug, która oferuje turystom loty widokowe. W niedzielnym oświadczeniu Rotorflug podała, że nadal nie ustalono przyczyny wypadku Firma wspomaga hiszpańskie władze w zbadaniu sprawy.

ycipk-481cox
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-481cox

ycipk-481cox
ycipk-481cox