Trwa ładowanie...

Halloween na GOG to promocje zamiast cukierków. Obniżki nie tylko dla tych, którzy lubią się bać

Niektórym Halloween kojarzy się z horrorami, psikusami lub cukierkami. Dla tych, którzy mają konta na Steam lub gog.com, okres przed 31 października to czas halloweenowych promocji. Zobaczcie, co przygotował polski cyfrowy sklep.
Share
Alan Wake - mrożąca krew w żyłach przygodowa gra akcji z 2010 roku.
Alan Wake - mrożąca krew w żyłach przygodowa gra akcji z 2010 roku.Źródło: flickr.com, Fot: BagoGames/CC BY 2.0
d2s7hil

Promocja na gog.com z okazji Halloween potrwa do 4 listopada - nie musicie się więc spieszyć. Obniżki to dobra szansa na to, by zgarnąć ciekawe tytuły przed długimi listopadowymi weekendami. Co przygotował gog.com na Halloween?

Rzecz jasna nie brakuje horrorów. Aż 75 proc. taniej kupić można naprawdę świetną polską produkcję - "Layers of Fear" (19,19 zł). Za 14,59 zł kupimy kultowego już "Alana Wake'a". Fani klasyki mogą zdobyć zestaw "Diablo + Hellfire" za 29,79 zł.

Oferta skupia się nie tylko na mrocznych produkcjach. Za mniej niż 10 zł kupimy bardzo ciekawe przygodówki: filmowe "Her Story" (7,19 zł) czy oryginalnie wyglądające "Virginia" (3,99 zł).

Zobacz też: "Gears 5". Twórca mówi o inspiracji powstaniem warszawskim

Jako że to promocja na gog.com, nie mogło zabraknąć "Wiedźminów". "Dziki Gon" kupicie za 29,99 zł, a drugą część cyklu za 6 zł.

Gier jest znacznie więcej, więc zachęcamy do przeglądania listy przecenionych gier na gog.com.

Czytaj też: GOG.com: Gry na wyłączność nie są dla nas dobre

d2s7hil

Podziel się opinią

Share
d2s7hil
d2s7hil
Więcej tematów