Gry HD+ na smartfony z systemem Android dla klientów Orange

Gry HD+ na smartfony z systemem Android dla klientów Orange

Gry HD+ na smartfony z systemem Android dla klientów Orange
Źródło zdjęć: © IDG.pl
02.08.2011 11:48, aktualizacja: 03.08.2011 13:34

Klienci Orange mogą już korzystać z 32 gier nowej generacji na smartfony. Ich producentem jest firma Gameloft, wiodący światowy wydawca gier elektronicznych i społecznościowych.
Gry HD+ wyróżniają się grafiką 3D w wysokiej rozdzielczości oraz wyjątkowym realizmem. Dostępne są na ponad 50 różnych smartfonów, między innymi na Samsung Galaxy S i Samsung Galaxy S2, Nokia N8, HTC Desire HD, Sony Ericsson Xperia X10i, Xperia Play czy LG Optimus Black.

Aby dodać wiarygodności rozgrywce, gry HD+ zawierają opcje zbliżone do tych, które znaleźć można na konsolach przenośnych W ofercie znajdują się także gry 3. najwyższej jakości na takie urządzenia jak LG Optimus/Swift 3D oraz HTC Evo 3D. W najbliższych miesiącach zostaną udostępnione kolejne gry. Klienci Orange znajdą gry Gameloft na portalu mobilnym Orange w cenie 11.07 złotych z VAT.

http://m.orange.plhttp://m.orange.pl

“Bardzo cieszymy się z decyzji Orange Polska o udostępnieniu gier HD+ na platformy Android oraz Symbian 3 przez ich portal mobilny”. stwierdził Jean-Baptiste Godinot, dyrektor Gameloft na Europę Środkową i Wschodnią. „Orange poczyniło duży krok naprzód, wzmacniając swoją pozycję lidera w dziedzinie usług i rozrywki mobilnej”.

Obraz

Dominique Lesage, dyrektor Kontentu Grupy TP stwierdził: “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Gameloft w udostępnianiu ich gier HD+ i 3. na otwartą platformę Android. Dzięki tym grom naszych klientów czeka mnóstwo doskonałej zabawy.”

Poniżej opis wybranych gier: Asphalt 6: Adrenaline
Wyścigi, jakich jeszcze nie było - seria Asphalt właśnie otrzymała zastrzyk adrenaliny. Skorzystaj z 4. samochodów i motocykli firm Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati i innych producentów, znanych na cały świat. Ruszaj na ulice Los Angeles, Tokio, Wysp Bahama czy innych, przepięknych miejsc oraz zmierz się z rywalami w trybie lokalnym/sieciowym dla nawet 6 graczy.

Modern Combat 2: Black Pegasus
W Modern Combat 2. Black Pegasus musisz dokończyć misję rozpoczętą w pierwszej części gry - jednej z najbardziej docenianych gier FPS na smartfony. Tym razem walczyć będziesz jednak na frontach na całym świecie. Wciel się w jedną z 3 grywalnych postaci i ruszaj na 12 pól bitewnych, położonych na Bliskim Wschodzie, w Europie Wschodniej i Ameryce Południowej. Do dyspozycji masz 15 realistycznie odtworzonych rodzajów broni, które możesz zebrać od pokonanych wrogów i wyposażyć w różne akcesoria.

Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles
Jerozolima, rok 1191. Trwa Trzecia Krucjata. Krzyżowcy i Saraceni toczą zaciekłe boje w Ziemi Świętej. Masz na imię Altaïr i jesteś Mistrzem Asasynów, wysłanym przez swój Zakon, aby wykraść Templariuszom kielich, który może zakończyć Krucjaty. Opanuj umiejętności asasyna, korzystaj z akrobatycznych ruchów i twórz serie ataków zadając ciosy mieczem i zdradliwe kopniaki.

Dungeon Hunter 2
Druga odsłona niesamowitej gry RPG akcji wkracza na twój smartfon z systemem Android. Powracasz do krainy Gothicus jako syn nieśmiertelnego króla. Przetrwaj wojnę, ucieknij z więzienia, podróżuj przez swe królestwo i uratuj je! Wkrocz w mroczną krainę fantasy Gothicus i podziwiaj grafikę HD. Wybierz spośród 3 klas postaci, z których każda posiada 2 specjalizacje. Rozwijaj dziesiątki umiejętności swojej postaci i zbierz setki unikatowych przedmiotów, w tym broń krótką i dystansową. Noszona broń wpływa na wygląd i umiejętności twojej postaci.

Katalog zawiera również gry dla mniej zaawansowanych graczy, takie jak UNO (gra karciana)
, Let’s Golf! 2 czy Block Breaker Deluxe 3 (premiera wkrótce) – trzecią odsłonę najsłynniejszej serii gier w zbijanie cegiełek na komórkach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)