Green Star Elite Jumbo - wyciska z owoców jeszcze więcej witamin

Green Star Elite Jumbo - wyciska z owoców jeszcze więcej witamin
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.09.2013 11:31

Od dziś można nabyć najnowszą wersję Green Stara. W nowym modelu proces wyciskania soku podzielono na 3 etapy, podczas gdy w Green Star pozyskiwanie soku odbywa się w 2 etapach.

Pozyskiwanie soku dzieli się teraz na:
ETAP I – Rozdrabnianie
ETAP II – Miksowanie i rozluźnianie tkanki
*ETAP III *–. Wyciskanie soku poprzez zgniatanie
Połączenie tych trzech etapów ma pozwalać na zwiększenie wydajności w przypadku wyciskania soku z twardych części warzyw. Producent zapewnia, że zastosowana w urządzeniu technologia Twin Gear - obecna jedynie w wyciskarce Green Star, zwiększa pozyskanie enzymów oraz minerałów takich jak potas, wapń, magnez itd.

Rdzeń walców otoczony jest bioceramiką. Wszystkie części wyciskarki Green Star Elite Jumbo posiadają większą wytrzymałość na temperaturę oraz mogą być myte w zmywarkach, nie zmieniając ich wagi.

GSE-500. został wyposażony w system zatrzasków, które umożliwiają montaż oraz demontaż urządzenia. Zabezpieczono obracające się części w wyciskarce Green Star Elite, teraz aby dostać się do środka należy usunąć górną pokrywę co automatycznie wyłączy urządzenie.

Kolejną zmianą w GSE-500. jest odpinany kabel sieciowy z wtyczką, czego w poprzednich modelach niestety zabrakło. Green Star Elite podobnie jak poprzednicy wolny jest od Bisfenolu A.
Green Star Elite Jumbo - dane techniczne:
- Wymiary: 31,7 x 46,4 x 17,5
- Obroty: 110 obr. / min
- Motor: 190 Watt
- Gwarancja: 5 lat

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)