Gracze pomogą stworzyć nowy arcade stick dla Xbox'a

Gracze pomogą stworzyć nowy arcade stick dla Xbox'a
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

15.09.2011 14:24, aktual.: 20.09.2011 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razer uruchamia zamknięty projekt testów i jednocześnie zachęca społeczność graczy do wsparcia przy projektowaniu doskonałego i w pełni modyfikowalnego arcade sticka dla Xbox 360.

Razer ogłosił że uruchamia projekt stworzenia idealnego arcade sticka, a do procesu tworzenia zaangażuje społeczność fanów bijatyk. Kontroler rozwijany przez firmę zgodnie z sugestiami zawodowych graczy jest obecnie w fazie prototypu.

Do finalnych prac nad arcade stickiem Razer zaangażuje ponad 20. najbardziej utalentowanych graczy Street Fighter IV, wpływowych autorów modyfikacji oraz przedstawicieli społeczności fanów arcade sticka. Każdy z nich otrzyma prototyp i po wyczerpujących testach przekaże sugestie, które pomogą stworzyć kontroler idealny.

Entuzjaści arcade sticków z całego świata, chcący wziąć udział w fazie beta programu, proszeni są o wysyłanie pomysłów na www.razerzone.com/bredtofight wraz z krótkim opisem dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani do projektu. Osoby zarejestrowane mogą nominować innych. Ponad 20. autorów zwycięskich aplikacji otrzyma prototyp arcade stick - prosto do swoich domów.
Program wspólnego rozwoju arcade sticka zostanie inaugurowany podczas Tokyo Game Show, w samym sercu sceny zawodowych gier walki. Wybrani gracze i entuzjaści przystąpią do programu już wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)