Google zmienia plany dotyczące projektu Ara

Google zmienia plany dotyczące projektu Ara

Google zmienia plany dotyczące projektu Ara
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.08.2015 12:39, aktualizacja: 17.08.2015 08:48

Projekt Ara, czyli smartfon zbudowany z wymiennych modułów, wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i potencjalnych klientów. Niestety pojawiły się wokół niego jakieś "zawirowania".

Według wcześniejszych planów firmy Google, pilotażowa sprzedaż smartfonów realizujących projekt Ara miała się rozpocząć jeszcze w tym roku w Puerto Rico. W ciągu ostatnich kilku miesięcy nic nowego nie słyszeliśmy, temat trochę ucichł, aż nagle na koncie Twittera poświęconym temu projektowi pojawiło się kilka nowych, dość tajemniczych wpisów.

Wiemy na razie niewiele – Google zmieniło plany pod względem pilotażowego okresu sprzedawania telefonów Ara. Być może przesunie się on w czasie i niemal na pewno nie rozpocznie się w Puerto Rico. Google zapewnia "To nie jest "do widzenia", Puerto Rico", więc pewnie będzie się starało zaoferować coś w zamian.

Bądźmy dobrej myśli – więcej dowiemy się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu, a na razie nadzieję budzi jeszcze inne sformułowanie: cisza wokół projektu Ara wynikała z tego, że zajmujący się nim pracownicy byli zajęci tworzeniem nowych rzeczy, urządzeń, podzespołów.

A zatem jest ciekawie, a za tydzień może być jeszcze ciekawiej.

Zobacz także: Pierwszy działający telefon projektu Ara

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Piraci pokonani własną bronią

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)