Google Day 2008 pod koniec września

Google Day 2008 pod koniec września
10.09.2008 12:00
Google Day 2008 pod koniec września
Źródło zdjęć: © google

Już 29 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie miało miejsce spotkanie osób z branży internetowej oraz klientów i partnerów Google.

Jest to już druga edycja Google Day w Polsce (pierwsza odbyła się w maju 2007 r. w hotelu Hilton). Głównym gościem spotkania będzie Mario Queiroz, który jest wiceprezesem działu Product Management na Europę, Afrykę, Bliski Wschód i Amerykę Łacińską w Google. Querioz poprowadzi prezentację pod tytułem: _ "A look into our Labs - Innovation at Google." _

Pozostali uczestnicy spotkania to m.in. Patrick Walker ( nadzoruje strategię partnerstwa z YouTube w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce ), Dave Armstrong ( odpowiedzialny za promocję produktów Google Enterprise wśród firm i instytucji edukacyjnych w EMEA ) czy Artur Waliszewski, który zajmuje stanowisko Country Business Managera w Google Polska.

Podczas wykładów zostaną zaprezentowane m.in. techniki korzystania z usług Google. Jak zapowiadają autorzy, warsztaty zostały przygotowane wyłącznie na to spotkanie. Wstęp na imprezę przewdziany jest jedynie po uprzednim zaproszeniu przez organizatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)