GiiNii AudioBulb - połączenie żarówki i głośnika

GiiNii AudioBulb - połączenie żarówki i głośnika
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.03.2013 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku istnieje wiele rozwiązań "dwa w jednym", skierowanych głównie dla ludzi którzy chcą zaoszczędzić trochę miejsca w mieszkaniu. Za tym trendem podąża też firma GiiNii, oferująca AudioBulb - nietypowe połączenie lampy LED i głośnika bezprzewodowego.

W skład zestawu startowego wchodzą dwie lampy oraz stacja dokująca z pilotem. Światło emitowane przez LED-y o mocy 5. ma być ekwiwalentem światła tradycyjnej żarówki 60-watowej. Stację dokującą można zsynchronizować z maksymalnie ośmioma głośniko-żarówkami - dźwięk między urządzeniami przenoszony jest oczywiście bezprzewodowo, a zasięg połączenia wynosi maksymalnie 30 metrów.

Żarówki nie wymagają żadnej specjalistycznej instalacji. AudioBulb korzystają ze standardowego mocowania, wystarczy więc tylko wkręcić je w miejsce zwykłej żarówki i już są gotowe do użycia. Dołączony do zestawu pilot pozwala nie tylko zmieniać głośność oraz przełączać poszczególne piosenki, ale daje także możliwość zwiększania i zmniejszania jasności lamp.

Urządzenie dostępne jest na rynku amerykańskim. Cena zestawy startowego wynosi 299 dolarów, natomiast pojedyncza lampa kosztuje 99 dolarów.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)