Games Convention 2009 odwołane!

Games Convention 2009 odwołane!

Games Convention 2009 odwołane!
29.01.2009 22:02, aktualizacja: 30.01.2009 10:28

Przedstawiciele Leipziger Messe poinformowali, że zamierzają odwołać tegoroczne targi Games Convention. Impreza, uważana za jedną z największych tego rodzaju w branży gier komputerowych, zaplanowana była na dni 20-23 sierpnia.

|

Obraz

|
| --- |

Games Convention 2009 zostało oficjalnie odwołane. Poinformowali o tym przedstawiciele Leipziger Messe ( Targów Lipskich ). Taka decyzja sprawia, że największą europejską imprezą związaną z rynkiem gier komputerowych będzie teraz Gamescom. Targi te odbywać się będą w Kolonii w dniach 19-23 sierpnia.

Zdaniem prezesa GC, Wolfganga Marzina, tegoroczne Games Convention zostało odwołane ponieważ obecnie nie ma na nie zapotrzebowania.

_ "Jeśli rynek gier komputerowych nadal potrzebować będzie imprezy o grach, komputerach i konsolach to Games Convention znowu zawita do kalendarza imprez. Obecnie jednak targi te nie są aż tak potrzebne." _

Przypomnijmy, że Games Convention odbyło się po raz pierwszy w roku 2002. Impreza szybko stała się jedną z ważniejszych na świecie i najważniejszą w Europie.

Games Convention Online, gdzie głównym tematem będzie rynek gier uruchamianych w przeglądarkach internetowych, odbędzie się zgodnie z planem ( od 31 lipca do 2 sierpnia ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)