Gaggenau BX 480/BX 481 - podwójny piekarnik bez uchwytów

Gaggenau BX 480/BX 481 - podwójny piekarnik bez uchwytów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.09.2013 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To urządzenie stworzono dla osób, które lubią dużo piec. Każdy z piekarników ma 110 litrów pojemności i 17 trybów pracy.

Model Gaggenau BX 480/BX 481. oprócz standardowych programów (jak np. grill czy możliwość włączenia poszczególnych grzałek), został także wyposażony w takie funkcje jak funkcja pieczenia na kamieniu, funkcja pieczenia w naczyniu, wyrastanie ciasta, rozmrażanie czy podtrzymywanie w cieple. Każdy piekarnik ma własny wyświetlacz TFT, a zapachy pieczonych potraw nie przenikają się.

Wyposażenie tego modelu obejmuje między innymi termosondę z automatyką wyłączenia, rożen (w dolnym piekarniku), wtyczkę do kamienia do pieczenia pizzy lub chleba i przystosowane do pyrolizy emaliowane drabinki boczne na 4 poziomach.

Ciekawostką są drzwi pozbawione jakichkolwiek uchwytów. Jak zapewnia producent, można je otworzyć za pomocą jednego dotknięcia. Nie ma przy tym ryzyka poparzenia, ponieważ czterowarstwowa szyba pozostaje chłodna przez cały czas pracy urządzenia. W przeciwieństwie do innych piekarników, drzwi tego modelu otwierają się w bok.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)