Gadżet na problemy z zasięgiem WiFi

Gadżet na problemy z zasięgiem WiFi

Gadżet na problemy z zasięgiem WiFi
Źródło zdjęć: © hammacher.com
27.09.2010 22:05, aktualizacja: 29.09.2010 11:37

Sieci bezprzewodowe stały się bardzo popularne. Zapewne większość posiadaczy przenośnych komputerów korzysta z nich na co dzień. Jest to wygodny sposób na połączenie z Internetem. Jednak, gdy...

Sieci bezprzewodowe stały się bardzo popularne. Zapewne większość posiadaczy przenośnych komputerów korzysta z nich na co dzień. Jest to wygodny sposób na połączenie z Internetem. Jednak, gdy sygnał jest zbyt słaby, korzystanie z sieci może doprowadzić do szału. Rozwiązaniem tego problemu jest specjalna antena – Signal Boosting Wi-Fi.

Jak zapewnia producent, gadżet ten jest w stanie zwiększyć zasięg i szybkość działania sieci bezprzewodowej. Antena zapewni lepsze parametry połączenia w miejscach, w których do tej pory sygnał był słaby. Ponadto specjalna konstrukcja ma pozwolić odbierać sygnał w każdej polaryzacji.

Antena Signal Boosting Wi-Fi nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania czy zmiany konfiguracji routera. Wystarczy zamontować ją w miejscu standardowej anteny WiFi. Gadżet jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi w standardzie 802.11b/g/n 2.4 GHz. Cena: niespełna 60 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)