Freemove - pierwsze żelazko bezprzewodowe o dużej mocy od Tefala

Freemove - pierwsze żelazko bezprzewodowe o dużej mocy od Tefala

Freemove - pierwsze żelazko bezprzewodowe o dużej mocy od Tefala
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.08.2013 14:10

Bezprzewodowy telefon, Internet, konsola do gier video czy nawet odkurzacz to już standard w naszych domach. Nadszedł czas na uproszczenie także jednej z najmniej popularnych czynności - prasowania. Inżynierowie marki Tefal opracowali żelazko bezprzewodowe Tefal Freemove FV9920, które właśnie weszło na polski rynek.

Brak konieczności podłączenia przewodu do stopy żelazka sprawia, iż nie musimy martwić się, że kabel jest zbyt krótki lub skręca się i wplątuje w prasowane tkaniny. Freemove to pierwsze żelazko bezprzewodowe, które umożliwia prasowanie z parą.

Pozioma baza umożliwia użytkownikowi odstawienie żelazka na podstawę jednym ruchem. Żelazko Freemove nie jest zasilane bateriami, co daje kilka korzyści: żelazko jest lżejsze i można je natychmiast naładować. Freemove po każdym odłożeniu na podstawę doładowuje się. Dzięki małym gabarytom baza może stać na desce do prasowania.

Żelazko posiada moc 240. W i uderzenie pary na poziomie 170 g/min, a gdy przestaniemy prasować i ostawimy żelazko na bazę, to automatycznie wyłączy się po 8 minutach bezczynności. Żelazko umożliwia 25 sekund prasowania przy pełnej mocy, przerywane 4-sekundowym ładowaniem. Sygnał dźwiękowy informuje po 25 sekundach, że żelazko trzeba doładować na bazie.

Żelazko marki Tefal posiada funkcję "kontrola 2 w 1", dzięki której temperatura i para mogą być ustawione za jednym razem i dostosowane do prasowanej tkaniny. Żelazko bezprzewodowe Tefal Freemove FV992. to także inne patenty, takie jak m.in. podwójne zabezpieczenie przed kapaniem czy samoczyszcząca się stopa, minimalizująca gromadzenie kamienia z wody.

Cena Tefal Freemove FV992. wynosi około 350 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)