Francja zwycięzcą Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Za to dostaniemy darmowe GB od Orange

Francja zwycięzcą Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Za to dostaniemy darmowe GB od Orange

Francja zwycięzcą Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Za to dostaniemy darmowe GB od Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.07.2018 09:38, aktualizacja: 16.07.2018 10:05

Skończył się Mundial: Puchar Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2018 roku zdobyła Francja. Na zakończenie rozgrywek, sieć Orange rozdaje swoim klientom darmowe 4 GB Internetu – właśnie tyle bramek strzeliła Francja.

Jest to już ostatnia oferta w specjalnej promocji z serii Pakiet Kibica. Oferta będzie dostępna 24 godziny po zamieszczeniu informacji o niej przez Orange, czyli do dzisiejszego wieczora – 16 lipca 19:13. Po aktywacji, będzie można skorzystać z darmowych gigabajtówprzez następne 3 dni, potem niewykorzystane GB przepadną. Pakiet jest do wykorzystania wyłącznie na terenie Polski, zarówno dla klientów z abonamentem i kartą.

Aby aktywować pakiet, należy wysłać wiadomość o treści: PUCHAR na numer 233. Koszt SMSa wyniesie ok. 20 groszy – zwykła taryfa SMS w Orange. W razie posiadania pakietu z bezpłatnymi SMSami, środki nie pobierają się.

Jeśli skorzystaliście z poprzedniego pakietu 2 GB za zwycięstwo Belgii, to środki z obu pakietów zsumują się. W sumie to daje 6 GB i przedłużony okres ważności – do 3 dni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)