Firma Fujitsu wprowadza ofertę monitorów LED

Strona głównaFirma Fujitsu wprowadza ofertę monitorów LED
27.07.2010 10:16
Firma Fujitsu wprowadza ofertę monitorów LED
Źródło zdjęć: © Fujitsu

Firma Fujitsu wprowadza na rynek płaskie, energooszczędne monitory wyposażone w wyświetlacze z technologią LED — od modelu 19-calowego aż po panoramiczny model 27-calowy.

Nowe monitory LED Fujitsu z serii SL i L oferują dobrej jakości obraz. Przejście z technologii CCFL (cold cathode fluorescent lamps —. lampy fluorescencyjne z zimną katodą) na monitory płaskoekranowe z podświetleniem LED (light-emitting diode — dioda elektroluminescencyjna) jest również korzystne dla środowiska naturalnego. Podświetlenie LED wymaga mniejszej mocy, co zmniejsza zużycie energii, a także eliminuje niebezpieczną rtęć z procesu produkcji.

288767105397176467
Źródło zdjęć: © (fot. Fujitsu)

Na początek Fujitsu wprowadza na rynek dwie serie monitorów LED o wysokim kontraście. Modele z serii SL są wyposażone w dwa złącza HDMI. Modele z serii L zostały wyposażone we wbudowane głośniki i menu ekranowe (OSD) w 16 językach, natomiast seria SL posiada dodatkowo wyjście HDMI 5.1 do podłączenia systemów dźwięku przestrzennego oraz więcej opcji precyzyjnego dostrajania przyciskami dotykowymi OSD.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)