FinalBurner Free 2.23.0.193 - darmowe wypalanie płyt

FinalBurner Free 2.23.0.193 - darmowe wypalanie płyt

FinalBurner Free 2.23.0.193 - darmowe wypalanie płyt
Źródło zdjęć: © IDG.pl
05.08.2010 13:00, aktualizacja: 06.08.2010 11:23

Do wypalanie płyt nie potrzebne są wileomegabajtowe kombajny w stylu Nero. Wystarczy niewielka i do tego bezpłatna aplikacja, jak FinalBurner Free.

Cena: bezpłatny

FinalBurner Free do bezpłatny program do nagrywania płyt. Charakteryzuje się prostą obsługą, niewielkimi rozmiarami i szybkim działaniem. Jego funkcjonalność została ograniczona do najbardziej przydatnych podczas nagrywania opcji. Nie znajdziesz w nim kreatorów kopii zapasowych, edytorów wideo czy narzędzi kontrolujących szybkość działania napędów.

Obraz
© FinalBurner Free 2.23.0.19. (fot. IDG.pl)

Program obsługuje płyty CD, DVD i Blu-ray. Nie stanowią dla niego problemu nośniki wielokrotnego zapisu i dwuwarstwowe. Nagrywa dane, Audio-CD (korzysta między innymi z formatów WAVE, PM3. OGG, WMA czy AAC), płyty mieszane i filmy. Pozwala zgrywać muzykę na dysk do formatów WAVE i MP3. Wbudowane narzędzia ułatwiają tworzenie płyt startowych oraz generowania skryptów autostartu. Za jego pomocą zapiszesz i stworzysz obraz dysku w formacie ISO. Aplikacja ma także funkcje ułatwiające mastering video oraz prosty kreator drukowania okładek.
Final Burner Free jest darmowy i w polskiej wersji językowej. Jego interfejs został jednak zaśmiecony reklamami innych programów producenta oraz ofertami zakupu płatnego wariantu Final Burnera. Aplikacja ma również problemy z działaniem w 6. bitowej wersji Windows 7. Regularnie wyświetla komunikaty błędów i zawiesza się.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)