Feel frii T-Mobile: ciekawa odpowiedź na Play Formuła

Feel frii T‑Mobile: ciekawa odpowiedź na Play Formuła

Feel frii T-Mobile: ciekawa odpowiedź na Play Formuła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.03.2012 13:40, aktualizacja: 29.03.2012 14:21

Od 29 marca, już od godzin wieczornych, będzie można skorzystać z oferty T-Mobile frii obejmującej nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce w cenie od 79 złotych miesięcznie. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów prywatnych i biznesowych sieci T-Mobile, nowych klientów oraz osób przechodzących z innych sieci wraz z dotychczasowym numerem telefonu.

*Od 29 marca, już od godzin wieczornych, będzie można skorzystać z oferty T-Mobile frii obejmującej nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce w cenie od 79 złotych miesięcznie. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów prywatnych i biznesowych sieci T-Mobile, nowych klientów oraz osób przechodzących z innych sieci wraz z dotychczasowym numerem telefonu. Jest to wyraźna odpowiedź na wczorajszą ofertę sieci Play - Play Formuła - o której pisaliśmy TUTAJ *

Oferta T-Mobile frii jest skierowana zarówno do osób, które chcą kupić samą kartę SIM z usługami sieci T-Mobile, jak i dla osób wybierających abonament wraz z telefonem. W każdym przypadku, w ramach abonamentu, klient będzie mógł wykonywać nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a także wysyłać SMSy i MMSy. Nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne przez pierwsze 3 miesiące są darmowe, a opłata za przedłużenie tej oferty wynosi 7 złotych miesięcznie. Również w ramach abonamentu klient przez miesiąc może korzystać z pakietu 250MB. W kolejnych okresach rozliczeniowych koszt pakietu to 7 złotych. W przypadku wyższego abonamentu klient otrzyma pakiet 2GB miesięcznie przez cały okres umowy.

Cennik dla usługi SIM Only (tylko karta SIM, bez zakupu telefonu u operatora)

Obraz
Obraz

Cennik dla usługi razem z zakupem telefonu / smartfonu u operatora

Obraz
Obraz

Ceny dostępnych w ofercie telefonów zostaną podane wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)