Etui Cygnett Action Armband - w sam raz na wiosnę

Etui Cygnett Action Armband - w sam raz na wiosnę

Etui Cygnett Action Armband - w sam raz na wiosnę
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
24.05.2012 16:31, aktualizacja: 25.05.2012 12:59

Do sklepów trafiło praktyczne etui połączone z opaską na ramię - Action Armband, służące do wygodnego przenoszenia iPhona lub iPada w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy codziennych spacerów.

Gadżet dedykowany jest do iPhona i iPada i umożliwia ich bezpieczne, a jednocześnie komfortowe przenoszenie. Z Action Armband na ramieniu można posłuchać muzyki lub porozmawiać przez telefon przy okazji jazdy na rowerze czy biegania, bez konieczności zajmowania rąk czy robienia przerwy.

Opaska wykonana jest z praktycznego neoprenu, szybko schnącego i łatwego do czyszczenia. Jednocześnie materiał zapewnia swobodny przepływ powietrza na powierzchni ramienia i jest na tyle lekki, że niemalże zapomina się o założonej opasce. Action Armband posiada także liczne rzepy, które pozwalają na stabilne oraz wygodne przymocowanie do ręki. Etui przytwierdzone do opaski gwarantuje łatwy dostęp do dotykowego wyświetlacza i innych przycisków, a ponadto jest wodoodporne i chroni sprzęt nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Cena: 5. PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)