Trwa ładowanie...
dofu4dl

Elon Musk z pierwszym utworem na Spotify. Zaskoczył wszystkich - posłuchajcie sami

Elon Musk ujawnił światu kolejne swoje hobby - tym razem postanowił zostać artystą. Miliarder udostępnił właśnie na Spotify swój pierwszy utwór z gatunku EDM - "Don't Doubt ur Vibe".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk podczas nagrywania swojego pierwszego utworu
Elon Musk podczas nagrywania swojego pierwszego utworu (Twitter, Fot: Elon Musk)
dofu4dl

Elon Musk, ekscentryczny miliarder ma wiele znanych już pasji. Jedną z największych jest niewątpliwie kosmos i możliwość kolonizacji Marsa. Jednak w wolnych chwilach nie brakuje mu czasu, by rozwijać się artystycznie.

Na Spotify i SoundCloud pojawił się utwór, który podobno samodzielnie napisał, zaśpiewał i zagrał Elon Musk (tak w każdym razie chwali się miliarder na Twitterze). Utwór jest zatytułowany "Don't Doubt ur Vibe" i reprezentuje gatunek EDM (łączący ze sobą elementy muzyki disco lat 70. ubiegłego wieku z klasyczną muzyką elektroniczną). Znajdziecie go na Spotify pod tym adresem.

dofu4dl

Musk pochwalił się jeszcze pod koniec stycznia, że pracuje nad utworem, a 1 lutego piosenka trafiła na Spotify i SoundCloud. Na Twitterze z kolei można zobaczyć zdjęcia "zza kulis":

Jak na razie "Don't Doubt ur Vibe" to jedyny utwór Elona "EDM" Muska udostępniony dzięki Emo G. Records. Co ciekawe na okładce widzimy planetę wyglądają jak Mars, wokół której lata Tesla Cybertruck.

Elon Musk raczej nie rozpocznie nagle kariery muzyka, jednak zdecydowanie wydaje się dobrze bawić przy całym projekcie. Nie wiadomo, czy Musk planuje uzupełnić album kolejnymi utworami, czy cała akcja to raczej próba trollowania swoich fanów.

dofu4dl
dofu4dl

Podziel się opinią

Share
dofu4dl
dofu4dl
Więcej tematów