Elon Musk trollowany przez własną matkę. To zdjęcie stało się hitem

Elon Musk trollowany przez własną matkę. To zdjęcie stało się hitem13.12.2019 09:54
Elon Musk trollowany przez własną matkę. To zdjęcie stało się hitem
Źródło zdjęć: © Youtube.com

Jeszcze przed założeniem Tesli, Musk interesował się samochodami, co potwierdza zdjęcie z 1995 roku, udostępnione przez matkę Elona Muska na Twitterze. Fotografia szybko stała się hitem w sieci.

- A mówili, że nie znasz się na samochodach - zaśmiała się Maye Musk, zamieszczając na Twitterze zdjęcie młodego Elona naprawiającego swój pierwszy samochód. Zdjęcie szybko zyskało fanów, w tym samego miliardera.

- Nie było mnie stać na opłacenie napraw, więc naprawiłem prawie wszystko w tym samochodzie z części na złomowisku - skomentował wpis ze zdjęciem Elon Musk. Następnie zażartował na temat prezentacji Tesli Cybertruck, podczas której rozbił okno nowej pancernej ciężarówki elektrycznej. - Historia zatoczyła koło - powiedział w nawiązaniu do samodzielnej wymiany zbitego okna w Cybertrucku.

Samochód, który widać na zdjęciu zamieszczonym przez matkę miliardera to BMW 320i z 1978 roku - pierwszy samochód Elona Muska, za który zapłacił w 1994 roku 1400 dolarów. Kupił go tuż przez zapisaniem się na Uniwersytet Stanforda, aby rozpocząć studia doktoranckie z fizyki stosowanej i nauk materiałowych. Po dwóch latach Musk sprzedał samochód stażyście pracującemu w jego pierwej firmie - Zip2.

Zobacz też: Zauważył ją na drodze. Od razu zaczął nagrywać

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)