Elon Musk trollowany przez własną matkę. To zdjęcie stało się hitem

Elon Musk trollowany przez własną matkę. To zdjęcie stało się hitem

Elon Musk trollowany przez własną matkę. To zdjęcie stało się hitem
Źródło zdjęć: © Youtube.com
13.12.2019 09:54, aktualizacja: 13.12.2019 12:06

Jeszcze przed założeniem Tesli, Musk interesował się samochodami, co potwierdza zdjęcie z 1995 roku, udostępnione przez matkę Elona Muska na Twitterze. Fotografia szybko stała się hitem w sieci.

- A mówili, że nie znasz się na samochodach - zaśmiała się Maye Musk, zamieszczając na Twitterze zdjęcie młodego Elona naprawiającego swój pierwszy samochód. Zdjęcie szybko zyskało fanów, w tym samego miliardera.

- Nie było mnie stać na opłacenie napraw, więc naprawiłem prawie wszystko w tym samochodzie z części na złomowisku - skomentował wpis ze zdjęciem Elon Musk. Następnie zażartował na temat prezentacji Tesli Cybertruck, podczas której rozbił okno nowej pancernej ciężarówki elektrycznej. - Historia zatoczyła koło - powiedział w nawiązaniu do samodzielnej wymiany zbitego okna w Cybertrucku.

Samochód, który widać na zdjęciu zamieszczonym przez matkę miliardera to BMW 320i z 1978 roku - pierwszy samochód Elona Muska, za który zapłacił w 1994 roku 1400 dolarów. Kupił go tuż przez zapisaniem się na Uniwersytet Stanforda, aby rozpocząć studia doktoranckie z fizyki stosowanej i nauk materiałowych. Po dwóch latach Musk sprzedał samochód stażyście pracującemu w jego pierwej firmie - Zip2.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)