Elon Musk przyznaje, że martwił się o zainteresowanie Cybertruckiem

Elon Musk przyznaje, że martwił się o zainteresowanie Cybertruckiem
Źródło zdjęć: © East News | FREDERIC J. BROWN/AFP/East News
Karolina Modzelewska

07.02.2020 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szef Tesli i SpaceX ujawnia, że początkowo miał wątpliwości co do futurystycznego pickupa. Elon Musk obawiał się, że nowy projekt Tesli nie spotka się z dużym zainteresowaniem wśród nabywców i może być porażką firmy.

W trzeciej części nagrań " Third Row Podcast" poświęconych Tesli Elon Musk mówi o swoich obawach związanych z Cybertruck.

Elon Musk też czasami się martwi

- Nie byłem pewien, czy nikt go nie kupi, czy też kupi go wiele osób – przyznał szef Tesli.

W trakcie dyskusji na temat przyszłości projektu Cybertruck powiedział swojemu zespołowi, że jeśli nikt nie będzie chciał kupić tego modelu, zawsze można stworzyć taki, który wygląda jak inne ciężarówki. Przyznał również, że będzie to dziwna porażka, bo według Elona Muska cały pomysł, opierał się na zaszokowaniu odbiorców odważnym i nowoczesnym designem.

Cybertruck od Tesli - czołg z przyszłości

Elon Musk od dawna fascynował się ciężarówkami. Pomimo towarzyszących mu obaw, stworzył model, który szybko zyskał uznanie wśród fanów motoryzacji, chociaż zdarzają się głosy sprzeciwu wobec niestandardowego wyglądu pojazdu. Przypomina bowiem czołg z przyszłości, a nie typowy pickup poruszający się po amerykańskich drogach.

Produkcja pierwszych Cybertrucków rozpocznie się pod koniec 2021 roku. Cena pojazdów będzie zaczynać się od 39 990 dolarów, czyli ponad 154 tys. złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)