Elon Musk i Jay Leno w Cybertrucku. Przejechali Teslą tunel pod Los Angeles

Elon Musk i Jay Leno w Cybertrucku. Przejechali Teslą tunel pod Los Angeles
Źródło zdjęć: © YouTube
Arkadiusz Stando

30.05.2020 10:48, aktual.: 01.03.2022 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jay Leno, amerykański komik, znany z prowadzenia programu The Tonight Show wybrał się z Elonem Muskiem na przejażdżkę. Nie byle gdzie i nie byle czym. Poprowadził Teslę Cybertruck przez Los Angeles i tunel zbudowany przez The Boring Company.

Elon Musk niejednokrotnie chwalił się, jak to zbudował całą markę Tesli nie wydając ani grosza na reklamy. Nie oznacza to, że nie da się w inny sposób budować rozpoznawalności firmy. Da się i on doskonale wie, jak to robić. A oto kolejny z przykładów.

Były gospodarz amerykańskich talk-show wybrał się na przejażdżkę z Elonem Muskiem jego najnowszym autem. Całość była emitowana jako nowy odcinek serialu Jaya Leno w telewizji CNBC, a dziś można obejrzeć cały fragment w serwisie YouTube.

Elon Musk promuje Teslę Cybertruck w telewizji i wjeżdża do tunelu Boring Company

Jay Leno zwiedzał między innymi siedzibę firmy SpaceX, fabrykę Tesli, ale też jeździł Cybertruckiem. Na krótkim wideo możemy zobaczyć, jak ciężarówka Muska radzi sobie w stworzonym przez The Boring Company tunelu. Czy się zmieściła? Zobaczcie sami.

Wygląda na to, że tunel zbudowany przez firmę Elona Muska, The Boring Company, jest wystarczająco duży aby pomieścić ciężarówkę Oczywiście Tesla Cybetruck nie jest pełnoprawnym autem ciężarowym, ale osobówką, to jednak rozmiary ma naprawdę spore. Ten elektryczny pickup mierzy 5,89 m długości, 2,03 m szerokości oraz 1,91 m wysokości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także