Elon Musk chce poprawić wygląd Tesli Cybertruck. Komunikat z Twittera pozostawia wiele niewiadomych

Elon Musk chce poprawić wygląd Tesli Cybertruck. Komunikat z Twittera pozostawia wiele niewiadomych
Źródło zdjęć: © Youtube.com | Tesla

02.03.2020 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na regularne jeżdżenie pickupów Tesla Cybertruck firmy Elona Muska przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, więc jest czas na pewne poprawki projektu. Szef firmy zapowiedział na Twitterze, że wizualny aspekt samochodu ma się zmienić.

Na Twitterze rozgorzała dyskusja o tym, jak tak naprawdę będzie wyglądać finalny projekt Tesli Cybertruck. Wszystko zapoczątkował sam Elon Musk odpowiadając na jedno pytanie z postu. Internauta zapytał, czy ogólny wygląd Tesli Cybertuck pozostanie taki sam. Elon Musk stwierdził, że "będzie trochę lepszy".

Obraz
© Twitter

Mała rzecz, a wywołała sporo spekulacji. Szef SpaceX i Tesli owiał szczegóły mgłą tajemnicy. "Trochę" raczej nie sugeruje wielkiego przeprojektowania całego designu, ale Elon Musk jest znany z nietypowych wpisów na Twitterze, więc kto wie.

Jedni sugerują pójście w stronę bardziej standardowego wzornictwa podobnie jak ma to miejsce przy pozostałych modelach samochodów Elona Muska, inni modyfikacje podyktowane kwestiami technicznymi, które wpłyną przy okazji też na wygląd. Najwięcej jest głosów po prostu o drobnych poprawkach, nad którymi nie warto się mocniej rozwodzić. Zagadkę mogą rozwiać dopiero przyszłe szczegóły lub zdjęcia czy materiały wideo.

Bardzo możliwe, że Elon Musk nie zapowiedział nic wielkiego

Ostatnia kwestia z niewielkimi zmianami jest tym bardziej prawdopodobna, bo Elon Musk lubi robić szum wokół swojej osoby, Tesli i SpaceX. Puszcza oko do fanów marki różnymi koncepcjami, ale niekoniecznie wiąże się to z wejściem w życie jakiegoś rewolucyjnego pomysłu.

Było tak chociażby z publikacją sondy, w której pyta użytkowników Twittera, czy chcieliby zagrać na swojej Tesli w Wiedźmina. Oczywiście nie wiązało się to z deklaracją współpracy z CD Projekt RED nad portem którejś odsłony serii (najbliższy byłby pewnie karciany Wiedźmin) w celu dołożenia jej do biblioteki gier w samochodach Tesla.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)