Elegancki odtwarzacz MP3 i wideo o niezwykłych funkcjach

Elegancki odtwarzacz MP3 i wideo o niezwykłych funkcjach

10.09.2007 11:11, aktual.: 10.09.2007 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firam SanDisk przedstawiła dzisiaj nowy model Sansa® View – odtwarzacz MP3 i wideo wyposażony w bogaty zestaw funkcji, pamięć o dużej pojemności.

Odtwarzacz Sansa View wyróżnia się eleganckim wyglądem, łącząc cechy charakterystyczne dla najlepszych urządzeń MP3 z funkcją odtwarzania nagrań wideo z pełną prędkością. Do tego dochodzi duży ekran, długi czas pracy na akumulatorach i niezwykle pojemna pamięć wewnętrzna. Całość zamknięta jest w cienkiej i łatwiej do przenoszenia obudowie. Przewiduje się, że urządzenie trafi do sprzedaży w październiku, a sugerowana przez producenta cena detaliczna powinna wynieść 199,9. USD za wersję 16GB i 149,99 USD za model 8GB.

Nowe urządzenie w porównaniu do wcześniejszej, linii odtwarzaczy muzycznych Sansa e200. Sansa View odtwarza muzykę, wyświetla zdjęcia, ma funkcję radia i odczytu książek w formacie audio, a do tego oferuje niezwykle proste przesyłanie nagrań wideo i wyjątkowo pojemną pamięć – przy zastosowaniu opcjonalnej karty microSD/microSDHC 8GB, całkowita pojemność może wynieść nawet 24GB.

Odtwarzacz SanDisk Sansa View wprowadza nowatorskie rozwiązania wczytywania nagrań wideo, wykraczające poza stosowane do tej pory mechanizmy. Dzięki temu użytkownicy mogą przesyłać materiały w bardzo prosty sposób, korzystając z wielu dostępnych aplikacji. Większość popularnych formatów (takich jak H.264. WMV i MPEG4) jest obsługiwana wewnętrznie przez odtwarzacz lub po jednorazowym pobraniu oprogramowania Sansa Media Converter, które szybko konwertuje nagrania w wielu formatach, w tym DivX.

Klienci mogą zakupić i dodać do urządzenia jedną z oferowanych przez firmę SanDisk kart microSD/microSDHC, dzięki czemu Sansa View zmieści do 24GB muzyki, nagrań wideo i zdjęć. (Również dzisiaj SanDisk przedstawił kartę microSD/microSDHC w pojemności do 8GB.) Ponadto, dzięki zastosowaniu karty microSD użytkownicy będą mogli w łatwy sposób przenieść treści do telefonu komórkowego lub innego urządzenia mobilnego.

Ponieważ Sansa View w swojej istocie jest odtwarzaczem MP3. w urządzeniu znajdziemy wszystkie atrakcyjne rozwiązania, spotykane normalnie w rodzinie Sansa. Płynnie działające, podświetlane koło do przewijania oraz ekran panoramiczny 2,4” o żywych kolorach umożliwiają łatwą nawigację do: biblioteki muzycznej; zbioru nagrań wideo; zdjęć cyfrowych; radia FM z funkcją zapamiętywania 20 stacji; zintegrowanego mikrofonu i dyktafonu oraz książek audio w formacie Audible.

Urządzenie jest kompatybilne z wieloma serwisami do pobierania muzyki, również działającymi na zasadzie subskrypcji, m.in. z Rhapsody To Go®, Napster, eMusic i wieloma innymi.

Odtwarzacz Sansa View oferowany będzie w dwóch pojemnościach –. 8GB oraz 16GB. W Stanach Zjednoczonych powinien trafić do sprzedaży wczesną jesienią, a w innych regionach chwilę później.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)