EasyJet. Skandal: pasażer na miejscu bez oparcia. Linia prosi o usunięcie kompromitującego zdjęcia

EasyJet. Skandal: pasażer na miejscu bez oparcia. Linia prosi o usunięcie kompromitującego zdjęcia
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC0
Karolina Modzelewska

07.08.2019 09:45, aktual.: 07.08.2019 14:50

Zdjęcie udostępnione w mediach społecznościowych przedstawia kobietę, która siedzi na skraju siedzenia pozbawionego oparcia. Pozostali pasażerowie zajmują normalne miejsca. Zdjęcie nie byłoby tak szokujące, gdyby nie fakt, że zostało wykonane w samolocie.

EasyJet spotkał się z krytyką po tym, jak poprosił jednego ze swoich pasażerów o usunięcie zdjęcia. Na fotografii widać warunki w jakich jedna z pasażerek odbywała lot z Londynu do Genewy na pokładzie Airbusa A319-111.

EasyJet prosi skaskowanie zdjęcia

Pasażer, który opublikował zdjęcie dodał do niego podpis: „#easyjet pokonuje @Ryanair, posiada siedzenia bez oparcia. @IATA @EASA to lot 2021 Luton do Genewy. Jak można na coś takiego pozwolić. @GeneveAeroport @easyJet_press @easyJet".

Mathhew Harris – twórca zdjęcia, zaznaczył, że kobieta została przeniesiona na wolne miejsce dopiero po wejściu wszystkich pasażerów na pokład. Harris zastanawia się jednak, co by było, gdyby wszystkie siedzenia były zajęte.

EasyJet odpowiedział na post Harris'a. Linie lotnicze podziękowały mu za zwrócenie uwagi na problem i poprosiły o usunięcie zdjęcia. Harris zdecydowanie odmówił, podkreślają, że jest to autentyczne zdjęcie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)