Dziwaczne gadżety dla zwierzaków

Dziwaczne gadżety dla zwierzaków
Źródło zdjęć: © pet-urns.com

29.09.2010 15:17, aktual.: 06.03.2017 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziwaczne gadżety dla zwierzaków

Dostępne w wersjach wykonanych z dwóch rodzajów drewna urny na prochy naszego pupila dodatkowo pełnią funkcję ramki cyfrowej. Z przodu urny znajduje się 7-calowy ekran, na którym możemy wyświetlać zdjęcia nieżyjącego już pupila. Trochę dziwne.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

1 / 9

Automatyczna miska

Obraz
© amazon.com

Elektroniczna miska dla psa lub kota od firmy Lentek. Gadżet posiada sześć wyjmowanych, pojemników na pokarm i został wyposażony w specjalny programator, który automatycznie otwiera je w wybranych przez nas odstępach czasu - co 6, 12 lub 24 godziny. Zdejmowane wieko ma zapewnić łatwe mycie naczynia. Całość mierzy 37,6 cm x 36,8 cm x 10,4 cm przy wadze 1,59 kg. Urządzenie do działania wymaga zasilania baterią 9 V.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

2 / 9

Zdalny karmnik dla psów

Obraz
© Smarthome

Ergo Pet Feeders to zmyślny gadżet, szczególnie dla zapracowanych i mających kłopoty z pamiętaniem o tym, iż naszego pupila trzeba także karmić. Za pomocą dowolnego komputera podłączonego do internetu możemy nakarmić psa czy kota, a jednocześnie przyglądać się mu na żywo.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

3 / 9

Niewidzialna bariera

Obraz
© hammacher.com

Jeżeli nie chcemy by nasz pupil wchodził do jednego z pokojów lub zbliżał się do naszej ukochanej kanapy możemy założyć mu specjalną obrożę. Ten nietypowy gadżet składa się z dwóch elementów - obroży i czujnika. Kiedy pies zbliży się do ustawionego w dowolnym miejscu czujnika, obroża bezboleśnie wibruje i wydaje specjalny dźwięk. Zniechęca to zwierzaka do eksplorowania określonych okolic.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

4 / 9

Psi przypominacz

Obraz
© dogeminder.com

Dla osób, które mają słabszą pamięć, a chcą dobrze dbać o swoje zwierzątko wymyślono Dog-E-Minder. Urządzenie informuje przykładowo, ile minęło czasu od ostatniego posiłku naszego pupila czy kiedy ostatnio otrzymał leki. Tylko czy użytkownik o tak słabej pamięci zapamięta by wprowadzać za każdym razem informację, co właśnie zrobił?

Wróć do artykułuWróć do artykułu

5 / 9

Anty-szczekacz

Obraz
© Bark Buster

Kiedy pies szczeka, Bark Buster emituje bezbolesne, wysokie dźwięki, które są niesłyszalne dla ludzi, ale wysoce irytujące dla psów. Nasz pupil bardzo szybko nauczy się, co sądzimy o jego ciągłym ujadaniu. Urządzenie jest wodoodporne i przenośne.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

6 / 9

Znajdź kota

Obraz
© hammacher.com

Ile razy szukaliście swojego kota, zastanawiając się, w której szafie lub pod którym łóżkiem skrył się tym razem? Urządzenie The Lost Feline Locator pomoże odnaleźć kota bardzo szybko, lokalizując sygnał wysyłany przez doczepiony do obroży element.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

7 / 9

Laser bawiący się z kotem

Obraz
© frolicat.com

Koty, szczególnie te młode, wciąż chciałyby się bawić. Często również ich właściciele mają na to ochotę, jednak zdarzają się momenty, gdy wzywają inne obowiązki, a nasz futrzak wciąż skaczę na dłoń, którą poruszamy albo nogawkę naszych spodni. W takich sytuacjach może przydać się FroliCat Bolt - interaktywny laser, który będzie bawił się z naszym kotem.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

8 / 9

Fontanna dla psów

Obraz
© doggiefountain.com

Doggie Fountain zapewnia psom dostęp do świeżej wody. Wystarczy, że zwierzę naciśnie w odpowiednim miejscu, by do jego pyszczka wytrysnął strumień chłodnej, świeżej wody. Dzięki temu nie trzeba martwić się o zmienianie wody, a w dodatku nasz pupil zawsze będzie pił ją czystą i orzeźwiającą.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

9 / 9

iSeePet360

Obraz
© aos.com

Nakarm swojego pupila zdalnie z jakiegokolwiek komputera podłączonego do internetu. Urządzenie wyposażone jest w kamerkę internetową dzięki, której możemy podglądać, co robi nasze zwierzątko, gdy nie ma nas w domu. Co więcej, możemy wybrać opcję zrzucenia porcji suchej karmy, a nawet poprzez wbudowany mikrofon zawołać naszego pupila. Już słyszymy to zniekształcone przez mikrofon "Reksio, obiadek!". Takie zabawki tylko w Japonii.

Wróć do artykułuWróć do artykułu

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)