Dziewięć niesamowitych aplikacji iPhone dla biznesu

Dziewięć niesamowitych aplikacji iPhone dla biznesu

Dziewięć niesamowitych aplikacji iPhone dla biznesu
Źródło zdjęć: © Apple
11.08.2009 13:44, aktualizacja: 27.08.2009 14:10

Nie jest to może najlepszy czas na polecanie jakichkolwiek aplikacji dla iPhone, ze względu na niestabilną, pogmatwaną politykę Apple App Store. Jednak użytkownicy biznesowi nie mają czasu na wysłuchiwanie lamentów, a dla nich właśnie powstało opisane poniżej oprogramowanie

Od udostępniania plików i wirtualnych spotkań do poważnej analizy danych i danych biznesowych. Oto dziewięć najciekawszych aplikacji dla użytkowników iPhone, jakie znaleźliśmy. Ze względu na sytuację ekonomiczną, jednym z kryteriów oceny była dostępność (darmowość) oprogramowania i niskobudżetowe opcje. To zaskakujące jak wiele można za tak niewiele.

Obraz
© (fot. Apple)

Roambi - dla maniaków przetwarzających dane, jest to najfajniejszy program jaki dotąd zrobiono. Roambi to w zasadzie narzędzie do wizualizacji raportów, a serwer pozwala połączenie z takimi programami jak Excel, Salesforce.com, Web Intelligence, Crystal Reports.
Cena: darmowy

Box.net - platforma do udostępniania plików, alternatywa dla SharePoint. Darmowa aplikacja, dostępna również na BlackBerry, pozwala na proste udostępnianie danych, współpracę między użytkownikami – dodawanie komentarzy, zapisywanie projektów, przydzielanie zadań, daje możliwość przeszukiwania udostępnionych plików.
Cena: darmowy

Fuze Meeting - sieciowe narzędzie konferencyjne, które pozwala przeprowadzać spotkania online zamiast podróżować w odległe miejsca. Jest to najprostszy i najbardziej opłacalny sposób na zorganizowanie konferencji online.
Cena: darmowy

Bump - nie jest ograniczony wyłącznie do biznesu, ale jest najlepszym zamiennikiem wizytówki dla użytkowników iPhone. Wszystko co trzeba zrobić, to uruchomić program, wybrać jakimi danymi chcemy się podzielić i trzymając w dłoniach telefony delikatnie „stuknąć”. się pięściami. To wszystko. Są inne programy do wymiany danych kontaktowych, ale sposób obsługi Bump jest po prostu fajny. To genialne posunięcie sprawiło, że używanie Bump to także radocha.
Cena: darmowy
iXpenseIt - najlepszą rzeczą w tym programie monitorującym wydatki jest to, że w pełni funkcjonalna wersja jest dostępna całkiem za darmo, liczba monitorowanych kosztów jest jedynie ograniczona do 10. Przeglądanie danych jest proste, a gdy wszystkie wydatki są już wprowadzone do programu, można wybrać jedną z trzech różnych opcji ich wyświetlania: streszczenia, listy oraz wykresy. Dane można wyeksportować i wysłać na przykład mailem w formacie HTML lub CSV.
Cena: darmowy do wersji Lite lub 4,9. $

Things - to jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania zadaniami na telefon iPhone. Pomaga w organizowaniu, planowaniu i wykonywaniu zadań z listy rzeczy do zrobienia. Można notować rzeczy do zrobienia i przechowywać listę w skrzynce Inbox, na projekty i pomysły przeznaczona jest skrzynka Someday – można do nich wrócić w wolnej chwili. Czynności wykonywane w programie Things na telefonie, zostają zsynchronizowane z programem Things na komputerze Mac lub PC.
Cena: 9,9. $

FreshBooks - możliwość monitorowania i opisywania zadań jest niezwykle przydatna, a program FreshBooks całkowicie załatwia sprawę w tej dziedzinie. Monitorowanie za pomocą telefonu komórkowego jest dużo lepszym i prostszym rozwiązaniem niż choćby za pomocą laptopa, a proste przechodzenie od monitorowania do opisu zadań znacznie ułatwia życie.
Cena: darmowy

Yammer - jest jednym z przykładów praktycznego wykorzystania mikrobloggingu w komunikacji biznesowej. Wprowadzono szereg nowych i istotnych funkcjonalności. - najciekawszą z nich może okazać się funkcja importowania, dzielenia się i dysputowania RSS-ów z innych stron internetowych. Poza tym Yammer pozwala na wysyłanie krótkich wiadomości do kolegów z pracy, wysyłanie prywatnych wiadomości do poszczególnych osób w grupie, oznaczanie ulubionych postów. Można wyodrębnić z listy kontaktów grupy i automatycznie wysyłać do nich wiadomości. W najnowszej wersji oprogramowania firmy mogą zainstalować Yammera na swoich własnych serwerach oraz dodatkowo tworzyć własne warunki korzystania ze strony.
Cena: darmowy

Salesforce Mobile - maszynka skonstruowana dla akwizytorów i mobilnych sprzedawców Wszelkiego rodzaju. Ten rozbudowany CRM zapewni dostęp do wszelkich niezbędnych danych, z których korzystaję przedstawiciele tego zawodu. Cena: darmowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)