Dyskretny urok BlackBerry Style 9670

Dyskretny urok BlackBerry Style 9670

19.10.2010 13:29, aktual.: 19.10.2010 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

BlackBerry z klapką najwyraźniej ma skłonić klientów do uwierzenia, że RIM to nie tylko producent smartfonów dla krawaciarzy. Próbować zawsze można. Oto filmik promocyjny, który pozwoli ocenić, czy usiłowania są skuteczne.

BlackBerry z klapką najwyraźniej ma skłonić klientów do uwierzenia, że RIM to nie tylko producent smartfonów dla krawaciarzy. Próbować zawsze można. Oto filmik promocyjny, który pozwoli ocenić, czy usiłowania są skuteczne. Uwaga na muzykę techno:

BlackBerry Style 967. działa na OS 6.0 i wyposażony jest w dwa ekrany - 2,7-calowy QVGA wewnątrz i 2-calowy QVGA na zewnątrz. Nowe wiadomości i informacje dotyczące przychodzących połączeń będą widoczne na wyświetlaczy zewnętrznym, lecz większość funkcji ma się mieścić na wewnętrznym. Model dostępny będzie w dwóch kolorach - podstarzała Barbie i czarny.

Obraz

Smartfon wyposażony jest w aparat fotograficzny 5 MP z fleszem, łączność GPS, Bluetooth i Wi-Fi. 3. października amerykańska premiera rynkowa modelu. Pozostaje jeszcze trochę czasu, by się pochylić nad jego ulotnym pięknem. [Kat Hannaford/giz, Sprint, CrackBerry]

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)