Duże problemy z aktualizacją Windows 8.1

Duże problemy z aktualizacją Windows 8.1

Duże problemy z aktualizacją Windows 8.1
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.10.2013 15:00, aktualizacja: 21.10.2013 15:45

Aktualizacja najnowszego systemu Microsoftu nie przebiega tak sprawnie, jak planowali jej twórcy. Użytkownicy urządzeń Microsoft Surface z Windowsem RT są najbardziej poszkodowaną grupą.

Fora Microsoftu zapełniają się wpisami poirytowanych (lekko mówiąc) użytkowników, których maszyny odmówiły posłuszeństwa po zainstalowaniu na nich aktualizacji systemu Windows 8.

Windows 8.1 spowodował, że wiele urządzeń dotykowych z Windows RT przestała się uruchamiać po aktualizacji. Użytkownicy donoszą też, że zaktualizowany Internet Explorer przestał współpracować z Outlookiem i niektórymi usługami Google'a. Pojawiły się również problemy z przywracaniem systemu do wersji sprzed aktualizacji.

288755708969957523
© (fot. chip.pl)

Nie tylko użytkownicy Windowsa RT mają problemy z aktualizacją systemu. Użytkownicy komputerów z zainstalowanym Windowsem 8 również dają upust swojej frustracji na forach internetowych - począwszy od problemów z pobieraniem samej aktualizacji ze Sklepu Windows, przez zawieszanie się komputerów podczas aktualizowania, po trudności z przywracaniem systemu do wersji sprzed aktualizacji.

Microsoft jak na razie zablokował możliwość aktualizacji Windowsa RT i aktualnie stara się jak najszybciej poprawić aktualizację, tak aby nie sprawiała żadnych kłopotów. Do czasu, aż to się stanie radzimy poczekać z aktualizacją systemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)