Dodatkowy numer w ofercie nju z rachunkiem

Dodatkowy numer w ofercie nju z rachunkiem

Dodatkowy numer w ofercie nju z rachunkiem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.04.2015 15:09, aktualizacja: 29.04.2015 15:22

Od 27. kwietnia klienci oferty nju z rachunkiem mogą przypisać do swojej umowy dodatkowy numer telefonu (dodatkową kartę SIM).

Od 27. kwietnia klienci oferty _ nju z rachunkiem _ mogą przypisać do swojej umowy dodatkowy numer telefonu (dodatkową kartę SIM), korzystający z usług pierwszego numeru.

_ nju dodatkowy _ to taryfa dodatkowej karty SIM do oferty _ nju z rachunkiem _, z abonamentem wynoszącym 9 zł miesięcznie. Wszelkie usługi realizowane są w ramach pakietu no-limit pierwszego posiadanego numeru. Oznacza to w praktyce, że dodatkową ofertę no-limit (z odrębnym numerem) użytkownik otrzymuje za 9 zł, bo połączenia, wiadomości i transmisja danych realizowane są w ramach usług głównego numeru i tak samo taryfikowane.

W ramach _ Numeru Dodatkowego _ nie można aktywować usług _ jeden na wszystko _, _ do komórkowych za 19 zł _, _ więcej internetu _ czy _ pakiety internetowe _ (350 MB, 700 MB, 1,5 GB, 3 GB, 8 GB). Nie można więc np. dublować pakietów transmisji danych. Na głównym numerze wszystkie wymienione usługi są dostępne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)