Dla prawdziwych mężczyzn - lodówka, która naleje nam piwa

Dla prawdziwych mężczyzn - lodówka, która naleje nam piwa

Dla prawdziwych mężczyzn - lodówka, która naleje nam piwa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.07.2013 09:51

Dystrybutor napojów montowany na frontowych drzwiach lodówki nie jest niczym niezwykłym, w sklepowej ofercie znajdziemy przynajmniej kilkanaście modeli z takim udogodnieniem. Zazwyczaj jednak ograniczają się one do nalewania wody. Asko HomePub idzie o krok dalej – za jednym naciśnięciem przycisku naleje nam chłodnego piwa!

Nazwa modelu HomePub nie jest przypadkowa - urządzenie pełni rolę domowego baru. Lodówka pomieści na raz 1. litrów trunku, z czego 5 litrów podłączone jest do dystrybutora, natomiast dodatkowe 5 litrów mrozi się w komorze chłodziarki, czekając na swoją kolei. Zamontowany w lodówce termostat zadba o odpowiednią temperaturę serwowanego piwa.

Urządzenie posiada oczywiście także wszelkie funkcje typowe dla standardowych lodówek, w tym także tryby ekologiczne, zmniejszające zużycie prądu. Pojemność chłodziarki wynosi 21. litrów, pojemność zamrażalnika 83 litry, a urządzenie działa w klasie energetycznej A+. Ale powiedzmy sobie szczerze - kto będzie zwracał uwagę na te parametry, skoro na frontowych drzwiach mamy unikalny kran lejący chłodne piwo?

Cena - około 2000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)